Gündem

AZERİ İŞ ADAMI İSMAİLOV SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  Haber-Kamera: Mehmet İlkay ÖZER-Murat SOLAK- Hüseyin COŞKUN-İSTANBUL DHA Bakırköy'de, ofisinde uğradığı silahlı saldırıda öldürülen Azeri iş adamı Etimad İsmailov Florya Yeni Camisinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı

20 Eylül 2018 20:36

 

Haber-Kamera: Mehmet İlkay ÖZER-Murat SOLAK- Hüseyin COŞKUN-İSTANBUL DHA
Bakırköy\'de, ofisinde uğradığı silahlı saldırıda öldürülen Azeri iş adamı Etimad İsmailov Florya Yeni Camisinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. İsmayilov\'un cenazesi defnedilmek üzere ülkesi Azerbaycan\'a gönderildi.
Azeri iş adamı Etimad İsmailov dün akşam Florya\'da bulunan ofisinde ortağı tarafından uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. İsmailov için bugün ikindi vakti Florya Yeni Camisinde tören düzenlendi. Törende İsmailov\'un eşi Star Gazetesi köşe yazarı Sevil Nuriyeva taziyeleri kabul etti. Törene eski Başbakanlaradan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ile İsmailov\'un yakınları katıldı. İkindi namazının ardından İsmailov için helallik alındı. Daha sonra İsmailov için cenaze namazı kılındı. Ülkesi Azerbaycan\'da defnedilecek olan İsmailov\'un cenazesi Atatürk Havalimanı\'na götürüldü.

Görüntü Dökümü:
-------------------
-Taziyeleri kabul eden eşi
-Mustafa Çalışkan\'ın gelmesi
-Taziyede bulunması
-Ahmet Davutoğlu\'nun taziyede bulunması
-Helallik alınması
-Cenaze namazıTabutun omuzlanması
-Genel ve detaylar
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir