Gündem

AYŞEN GRUDA'NIN KIZI: ANNEM TEKRAR YOĞUN BAKIMA ALINDI

*Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda; -"Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır

20 Aralık 2018 16:55

*Ayşen Gruda\'nın kızı Elvan Gruda;

-\"Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız. \"

-\"Bütün sanat dünyası, dostları, sevenleri, tüm Türkiye bizimle. Herkese çok teşekkür ediyoruz.\"

 

İstanbul DHA

Hastanede tedavisi devam eden usta oyuncu Ayşen Gruda\'nın kızı Elvan Gruda sanatçının sağlık durumu hakkında yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız. Bu hastalıkla 1 yıldır mücadele ediyoruz. Ancak, pankreas kanseri sinsi bir yapıda olduğu için son evrede kendini belli etti. Çok değerli doktorumuz Ergün Kasapoğlu yaşam süresini ve kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için büyük emek sarf etti. Hastane Derindere, tüm imkanlarını seferber ederek son derece özenli bir bakım yürütmekte. Biz ailesi olarak her an başındayız. Tıbbı açıdan durumu detaylı bir şekilde doktorları tarafından açıklanacaktır. Başka hiçbir bilgiye itibar etmeyiniz. Enfeksiyon riski olduğu için yoğun bakıma kimse alınamıyor. Ancak biliyoruz ki, bütün sanat dünyası, dostları, sevenleri, tüm Türkiye bizimle. Herkese çok teşekkür ediyoruz.

 

Görüntü Dökümü:

----------------------

-Sanatçının arşiv görüntüleri

 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir