Magazin

'Ayda isterse hemen evlenirim'

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams, üç yıldır birlikte olduğu Ayda Field'ın hayatının aşkı olduğunu ve o isterse hemen evleneceğini söyledi

12 Ekim 2009 03:00

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams, GQ dergisine verdiği röportajda üç yıldır Ayda Field adlı Türk asıllı bir güzelle birlikte olduğunu söyledi ve ekledi: “Ayda hayatımın aşkı, eğer isterse hemen evlenirim.”
                        
Yeni albümü “Reality Killed The Video Star”ı 9 Kasım’da çıkaracak olan Robbie Williams, röportajda Ayda Field ile nasıl tanıştığını anlattı: “13 şubat 2007’de, uyuşturucu yüzünden sağlığımın kötü duruma geldiğini fark ettim. Rehabilitasyon için Arizona’daki Cottonwood’a gitmeye karar verdim. Merkeze girmeden bir hafta önce de arkadaşlarım vasıtasıyla Ayda’yla tanıştım.”
      
Çocuk istiyorum                     

Ünlü şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “Başta ondan uzak durdum, çünkü daha önce kimseyi hayatıma almamıştım. Ama Ayda’yla her şey çok farklı oldu. Bu benim en uzun ilişkim ve hayatımın geri kalanını birlikte geçirebileceğim insanı bulduğumu hissediyorum. Çocuk istiyorum, Ayda isterse hemen evlenebilirim.”

ETİKETLER

haber