Gündem

Armağan Çağlayan "restoran" fiyatlarına isyan etti: Bayram diye cozutmayın

07 Nisan 2024 13:57

Yapımcı Armağan Çağlayan, Ayvalık Ticaret Odası’nın restoranlar için belirlediği fiyat listesinin görselini paylaştı. “Bayram diye cozutmayın. Az yiyin. Edepli yiyin” diyen Çağlayan, "Yalnız yanlış anlaşılmasın ben Ayvalık’a değil , içinde bulunduğumuz ekonomik duruma itiraz ettim. Ülkenin neresine giderseniz gidin aşağı yukarı aynı fiyatlar. Ve işletme sahiplerinin de yapacağı pek bir şey yok, maliyetler sebebiyle." ifadelerini kullandı.

Çağlayan, sosyal medya hesabından Ayvalık Ticaret Odası’nın restoranlar için belirlediği fiyat listesi paylaşarak tatil bölgelerindeki işletmelere seslendi. 

"Bayram diye cozutmayın. Az yiyin. Edepli yiyin. Ayvalık Ticaret Odasının restoranlar için belirlediği fiyat listesi" diyen Çağlayan,  Çağlayan, "Bu fiyatlar “üst sınırmış”. Bunun üzerine çıkamıyormuş restoranlar. Yani bok değil kaka :)))" ifadelerini kullandı. 

"Ayvalık’a değil , içinde bulunduğumuz ekonomik duruma itiraz ettim"

Çağlayan sonrasında yeni bir paylaşım yaparak, "Yalnız yanlış anlaşılmasın ben Ayvalık’a değil , içinde bulunduğumuz ekonomik duruma itiraz ettim. Ülkenin neresine giderseniz gidin aşağı yukarı aynı fiyatlar. Ve işletme sahiplerinin de yapacağı pek bir şey yok, maliyetler sebebiyle. Yanlış bilgilendirme yapmayalım :)" dedi.