Gündem

Abdurrahman Dilipak: Deizm belası, LGBT konusu iddia edilenden daha vahim boyutlarda

"Şeytan bugünlerde daha çok dindarların mahallesinde mekan tutmuş kendine"

17 Haziran 2022 09:21

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, toplumsal cinsiyet üzerine değerlendirmelerde bulunduğu bugünkü yazısında “Haberiniz olsun; Şeytan bugünlerde daha çok dindarların mahallesinde mekan tutmuş kendine. Dikkat edin, Şeytan sizi Allah’la aldatmasın, dinle aldatmasın, kisvesine, sakalına, başörtüsüne kanmayın kimsenin. Gösteriş için kıldıkları namazlara da kanmayın” dedi.

Şeytan’ın bir yıl süre ile siyasetçilerin arasında dolaşacağını yazan Dilipak, “‘Şeytan tüyü’ taşıyanlara dikkat. Adaylar belirlenirken, o orada olacak. Kapalı kapılar arkasında görüşmeler, pazarlıklar yapılırken Şeytan orada olacak.” diye yazdı.

“Ailedeki yangın pazardaki yangından daha fazla” diyen Dilipak, “Sorun LGBT sorunu değil sadece. Fuhuş her yerde tüm türevleri ile aileyi, toplumu mahvediyor. Uyuşturucu da öyle, kumar da! Bakın söylüyorum, intihar dalgası geliyor. Zaten bu aşı, pandemi yalanı insanlarda psikolojik, psikososyal ve bedeni bir sürü sorunlara sebep oldu.” dedi.

Dilipak, 7-22 yaş grubuna dikkat edilmesi gerektiğini belirterek şöyle devam etti: "Bu deizm belası, bu LGBT konusu iddia edilenden daha vahim boyutlarda. Deizmin, teizmin ansiklopedik tanımlarına bakın, bunlar deist-meist değil, olamazlar demek sorunu çözmüyor. Eğer bunlar deizmin ne demek olduğunu da bilmiyor. Herkes laikliğin, cumhuriyetin, şeriatın ne demek olduğunu biliyor mu? Bilmiyor, bilmediğini de bilmiyor, ama bunun kavgasını veriyor. Lezbiyenin ne demek olduğunu bilmiyor, kız arkadaşına sarılınca, sende lezbiyen eğilimi var diyor biri ona, o da kendini lezbiyen sanıyor. Hani “yönelim”den söz ediyorsunuz ya, o bunu “deneyimleme”ye kalkıyor, iş tercih’e kalıyor. Onu belediyelerin aile sağlığı merkezine ya da psikoloğa götürecek olursanız, zaten sorun orada başlıyor artık. “

“Bunun hesabını İstanbul Sözleşmesi ve Lanzarotenin bayraktarlığını yapan, Aile Bakanlığının kurucu aklı ve iradesini yönlendiren lobinin, STK ve mediadaki bizimkilerle ve ötekilerle iş tutan ‘zihniyet ikizleri’nden soracaksınız” diyen Dilipak, şöyle devam etti: “Sorun yok” diyenler, sorunu inkâr ediyorlar. Çarenin önündeki en büyük engel bunlar.

Sorunu inkâr ediyorlar, çünkü sorun varsa sorumlusunun kim olduğu sorulacak. Bunun sorumlusunun kim olduğu belli.

AK Parti içine sızan FETÖ’nün zihniyet ikizi bazı AKP’liler."

Yazının tamamını okumak için tıklayın