Gündem

Abdurrahman Dilipak: Asıl tehlike FETÖ, PKK, IŞİD, değil, bizi onlarla oyalıyorlar

10 Haziran 2022 09:21

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü yazısında yapay zekânın ardından sıranın yapay bilince geldiğini belirterek  “Bir Humanoid yapay zeka üzerinden aslında ‘nesne’ olarak ‘insan’ ve ‘hayvan’larla ‘bilgileşim’den, ‘multi disipliner bir etkileşimden öte’ ‘bilişim’, daha doğrusu ‘bilgileşim’ içinde olacak” görüşünü dile getirdi.

Yapay zeka aşıldığını ‘yapay bilinç ve Quantum bilgisayarı’ ile her şeyin sıfırdan başlayacağını yazan Dilipak “ ‘Global reset’ orada. MetaVerse ‘Yapay zeka’ ile yönetilse de, MetaVerse’nin kalbi ve beyni yerine ikame edilecek olan ‘Yapay bilinç’ olacak. Tanrılık bilgisi, orada şekillenecek” dedi.

Dilipak, şöyle devam etti:

“Birileri “Ay”a “Mars”a gitmekten söz ederken, aslında kendileri “yapay bilinç”e göç edecekler.

Aslında, zamansızlık ve mekansızlık boyutunda, evrenin bilinen ve bilinmeyen derinliklerinde var olan güçlerle temas kurmak üzere, bir plan üzerinde çalışıyorlar. Astral yolculuklar, Lucid Dream’larla bu alemi anlamaya çalışıyorlar. Bunlar sizin çocuklarınız üzerinde test ediliyor. Bu çocuklar yarın intihar eder, ya da bir zombi ya da canavara dönüşürse, ya da sakat kalırsa şaşırmayın. Aslında hepimiz kobay olarak kullanılabiliriz dikkat etmez isek. İklim, gıda, sağlık, ilaç, bio resonans, bio hackerler, GPT3/4 hepsi bunun için çalışıyor. İşe Subliminal mesajlarla, Pediheridolle başladılar, şimdi bio kimyasallar, RdFrekans yöntemleri, hepsini kullanıyorlar. Artık Starlinkleri var, artık 5G’leri var, artık GSM’leri var, bir de NeuraLinklerle bizleri Chiplediler mi, geriye fazla bir şey kalmayacak.

Zaten BİREY olmayı, GENDER olmayı, “Toplumsal cinsiyet”i bir şekilde kabul ettirdiler. Asıl tehlike FETÖ, PKK, IŞİD, değil, bizi onlarla oyalıyorlar. Asıl tehlike yukarıda saydıklarım.

Yukarıdakiler, ekonomik kriz, siyasi kriz, fuhuş çetesi, uyuşturucu çetesi, LGBT’in arkasındaki Şeytani lobinin patronları. Bizi bunlarla oyalıyorlar. Bunlar, onların oltaya taktıkları yemler. Plandemi bir alan taraması idi, bir başlangıç için tetikleyici idi. Asıl geliyor gelmekte olan.”

Yazının tamamını okumak için tıklayın