Gündem

- HIRSIZLARI DURDURMAK İÇİN KENDİ ARACIYLA HIRSIZLARIN ARACINA ÇARPTI 

- O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA Haber-Kamera: Alper KORKMAZ-Emin YEŞİL / İSTANBUL , (DHA)  Sultangazi'de iş yerinden akü çalmak isteyen hırsızları gören iş yeri sahibi, hırsızları durdurmak için aracıyla hırsızların aracına çarptı

24 Aralık 2018 14:39

- O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Haber-Kamera: Alper KORKMAZ-Emin YEŞİL / İSTANBUL , (DHA) 
Sultangazi\'de iş yerinden akü çalmak isteyen hırsızları gören iş yeri sahibi, hırsızları durdurmak için aracıyla hırsızların aracına çarptı.  O anlar saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. 
Olay geçtiğimiz günlerde Sultançiftliği Mahallesi\'de bulunan bir iş yerinde meydana geldi.  Sabah saatlerinde hırsızlar araçlarıyla akü çalmak için iş yerinin önüne geldi. Kepenkleri kıran hırsızlar iş yerindeki aküleri araçlarına taşımaya başladı. Komşusunun araması üzerine hırsızlıktan haberdar olan iş yeri sahibi Yasin Nesin aracıyla buraya geldi. 

ARACIYLA ARAÇLARINA ÇARPTI
Hırsızların kalabalık olduğunu gören iş yeri sahibi hırsızları durdurmak için aracıyla hırsızların aracına çarptı. Büyük panik yaşayan hırsızlar, hızla araçlarına binerek kaçmaya çalıştı. Bu sırada hareket halindeki araca binemeyen bir hırsız aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu.  Yaşanan olayı anlatan iş yeri sahibi Yasin Nesin, \"Komşularım haber verdi. Bende geldim. Halen olay yerindelerdi, beni görünce kaçmaya çalıştılar bende aracımla onların aracına çarptım. Lastiğim patladı\" diye konuştu.  İş yeri sahibinin aracında hasar meydana gelirken, yaklaşık 20 bin liralıkta akü çalındı.  Polis ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı. 

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ
-------------
GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜLERİ
-Hırsızların gelişi
-Hırsızların içeriden akü alışı
-Araca aküleri yüklemesi
-İş  yeri sahibinin aracıyla çarpması

AKTÜEL GÖRÜNTÜLERİ
-İş yeri sahibi ile röportaj 
-Diğer detaylar
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir