Bir döneme damga vurmuşlardı: Grup Hepsi üyeleri şimdi ne yapıyor?

03 Eylül 2019 18:24

110

2000’li yılların ünlü müzik grubu ‘Hepsi’, hızla yükseldikleri müzik dünyasından zaman içinde çekildi. Grup üyelerinden Gülçin’in ayrılmasının ardından müzik kariyerlerine 3 kişi olarak devam eden diğer grup üyeleri de bir süre sonra müzik kariyerlerini sonlandırdı.

210

Özellikle çocukların ve gençlerin hayranı olduğu 4 kadından oluşan grup, hayran kitlesinin de yaşının büyümesiyle eski popülerliğini yitirdi. İlk albümünü 2005 yılında yayınlayan grup, ‘Olmaz Oğlan’ parçasıyla sesini duyurmuştu.

310

Albümleri çıktığında en küçüğü 19, en büyüğü 21 yaşında olan Cemre Kemer, Gülçin Ergül, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük’ten oluşan grubun tüm üyelerinin dans ve şan eğitimi vardı. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan grup, müzik kariyerlerinin yanında 2007 yılında da ‘Hepsi 1’ isimli diziyle gündeme geldi.

410

2009 yılına gelindiğinde ise Gülçin’in gruptan ayrılmasıyla bir süre 3 kişi olarak devam eden diğer grup üyeleri zaman içinde müzik kariyerlerini bıraktı.

510

Başta özel hayatıyla ilgili nedenlerle Dubai’ye taşınacağı için gruptan ayrıldığı söylenen Gülçin, müzik kariyerine tek başına devam etti ve Dubai’ye gideceğini yalanladı.

610

Ardından “Bir Tanecik Aşkım” solo çalışmasıyla sesini duyurdu. Çeşitli platformlardaki cover çalışmalarıyla da gündeme gelen Gülçin’in son klibi “Hoş geldin” geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

710

Müzik kariyerini bırakan Cemre Kemer ise pilates eğitmenliği yapıyor. Öte yandan Instagram’da 189 bin takipçisi olan Cemre, yaptığı reklam çalışmaları ve çekilişlerle biliniyor.

810

Grubun popüler olduğu dönemde de hayranları tarafından doğa sevgisi ile bilinen Eren Bakıcı ise müziği bıraktı ve doğa ile iç içe yaşıyor. Organik tarımla ilgilenen Eren, seramik çalışmalarına ağırlık veriyor ve bu alanda çalışmalarını sürdürüyor.

910

Yasemin ise müziği bıraktıktan sonra pilates ve kick-boks eğitmenliği yapmaya başladı.

1010

Gülçin’in gruptan ayrıldıktan sonra diğer grup üyeleriyle arkadaşlık ilişkisi de iyiye gitmedi. Öte yandan Cemre, Eren ve Yasemin yakın arkadaşlıklarını sürdürüyor.