Diğer

‘Yargı’ dizisi ekibi özel bir kutlamayla sete veda etti

25 Mayıs 2024 17:34

T24 Video

'Yargı' dizisinin çekimleri 95’inci bölümle Sarıyer'de sona erdi. Final bölümünün çekimlerini tamamlayan ‘Yargı’ ekibi ve çalışanları özel bir kutlama ile sete veda etti.

Kanal D ekranında yayınlanan  'Yargı' dizisinin büyük finali 26 Mayıs Pazar günü 95’inci bölüm ile İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Seyircili gösterimin tüm geliri ise Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacağı açıklandı.

Dizinin konusu

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır. Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde bulacaklardır.

TIKLAYIN - ‘Yargı’nın 95’inci bölüm fragmanı yayınlandı; dizi büyük finaliyle 26 Mayıs akşamı izleyiciyle buluşacak