Haberler

Nevşin Mengü, Cem Küçük’ün yıllar önceki kaset göndermesini anlattı: Elimdekileri bir yayınlarsam sokaklara çıkamazsın

Nevşin Mengü, CNN Türk’te çalışırken Cem Küçük’ün kendisini nasıl tehdit ettiğini anlattı

03 Temmuz 2022 16:22

Gazeteci Nevşin Mengü YouTube kanalında yayınladığı videoda, gündemin öne çıkan başlıklarını değerlendirdi. Suç örgütü lideri Sedat Peker’in, Cem Küçük’e ait özel videolarını yayınlayacağı iddiaları hakkında konuşan Mengü, CNN Türk’te çalışırken Cem Küçük’ün kendisini nasıl tehdit ettiğini anlattı.

Mengü konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Aklıma şu geldi. Ben CNN Türk’te çalışırken haber bülteninde, Cem Küçük’ten biri şikayetçi mi olmuş bir şey olmuş. Hakkında bir polis dilekçesi… Dilekçenin haberi yapılmış. Montaj yaparken arkadaşlar TC kimlik numarasını kapatmayı unutmuşlar haberi yetiştirmek için. Bu da CNN Türk ekranına çıktı falan. Bu Cem Küçük de beni hedef aldı. ‘Vay sen benim TC kimlik numaramı gösterdin’ falan. ‘Ey’ dedi, ‘Sen elimdekileri bir yayınlarsam sokaklara çıkamazsın’ dedi.

Herhalde herkesin bir kaseti falan var sanılıyor. Ben akşam onda uyuyan bir insan olarak zannetmiyorum bir kasetim olduğunu. Gittiğim çılgın tatiller falan yok. Zannetmiyorum kasetimin olduğunu. Velhasıl kelam Cem Küçük öyle yazmıştı. Ama tabii ki bence çirkin insanların özel hayatının ifşa dilmesi. Kumpas videosu bunlar.