Diğer

Kızılcık Şerbeti 64’üncü bölümden yeni tanıtım yayınlandı: Ama ben seni sevmiyorum Fatih!

23 Mayıs 2024 13:16

T24 Video

Show TV’de ekrana gelen Kızılcık Şerbeti’nin Cuma akşamı 20.00’de yayınlanancak bu haftaki bölümünde izleyici, Fatih’in Doğa’nın yeniden bir araya gelmek için istediği şartı yerine getirmekte zorlandığını görecek. Rüzgar’ın, Abdullah ile konuşması Nursema’yı çok zor durumda bırakması, Abdullah’ınsa kızının kanalda çalışmasına izin vermemesi, Rüzgar yaptığı hatayı anlamıştır ancak artık çok geç olması, dizinin yeni bölümünde seyirciyi bekleyen konular arasında.

Kızılcık Şerbeti’nin 64’üncü bölümünde ayrıca; Çimen, Kıvılcım’ın asistanı olarak şirkette çalışmaya başlar. Kıvılcım ve Çimen’in şirkette olması, Abdullah ve Ömer’in arasındaki ipleri git gide germektedir. Nilay adını verdiği kremin üretim aşamasını da yakından takip etmektedir. Kıvılcım ve Ömer’in Ünal ailesini eve yemeğe davet etmesi büyük bir sürpriz ile sonlanacaktır. Nursema’nın alacağı bir ödül için Ünallar törene hep birlikte gider. Pembe kızını yeniden evlendirmek için harekete geçer ancak tüm çabaları Nursema tarafından bertaraf edilir. Pembe ve Görkem arasındaki gerginliğe Nilay’ın dahil olması çatışmayı çok büyük bir boyuta taşıyacaktır.

Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir. Dizinin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan , Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alırken dizide bu isimlere Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Kaan Taşaner, Özge Özacar, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Vurgun Adalayı, Duygu Aslan eşlik ediyor.