Haberler

'Çok Sevdim Yalan Oldu' ile meşhur olan şarkıcı Bulut kendini tutamadı; havaya 11 el ateş etti

"Askerimi cesaretlendirmek için"

08 Kasım 2019 15:18

Sosyal medyada en çok dinlenen ve paylaşılan 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla tanınan Fatih Bulut, havaya 11 el ateş etti. "Askerimi cesaretlendirmek için ateş açtım" dedi.

'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla kısa sürede popüler olan şarkıcı Fatih Bulut, önceki gün bir asker eğlencesine katıldı. Davul zurna eşliğinde askere gidecek olan gençle oyun oynayan Fatih Bulut, belindeki silahı çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut'un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, şarkıcının kolunu tutarak engel oldu. Bulut, silahın tutukluluk yapmasıyla durdu.

Bulut, ilerleyen saatlerde çıkan haberler için sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Rahmetli abimin emaneti öz yeğenimi askere uğurladığımız, aile bireyleri ve yakın akrabalarımızın katıldığı asker eğlencesinde kuru sıkı tabanca ile askerimi cesaretlendirme amaçlı havaya ateş açtım. Vatanını ve bayrağını seven bir birey olarak bizzat kendim de bu vatanın her zaman hazırda bekleyen bir askeriyim. Yapmış olduğum bu davranıştan dolayı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim. Şehitler ölmez vatan bölünmez."