Spor

Vakıfbank Spor Kulübü tarafından, kız çocukları için hazırlanan reklam filmine ABD'den ödül

Vakıfbank, iletişim alanında toplamda 4 ödül kazandı

15 Mart 2021 15:16

VakıfBank Spor Kulübü, ABD'de düzenlenen Uluslararası Mercury Mükemmellik Ödülleri'nde sosyal medya yönetimi ve iletişim çalışmalarıyla iki altın, bir bronz ve bir onur ödülünün sahibi oldu. Son dönemde etkileyici sosyal medya içerikleriyle taraftarlarından büyük beğeni alan sarı siyahlılar, "Sosyal Medya Yönetimi" kategorisinde "Altın Ödül" kazandı.

 Kazandığı 3 Dünya Kulüpler Şampiyonası ve 4 CEV Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuyla Türkiye'nin uluslararası alanda en çok kupa kazanan takımı unvanının sahibi olan VakıfBank Spor Kulübü, ABD'de düzenlenen Uluslararası Mercury Mükemmellik Ödülleri'nde sosyal medya yönetimi ve içerikleriyle iki altın, bir bronz ve bir onur ödülünün sahibi oldu.

Kız çocukları reklamı ödül kazandı

 Sosyal medyadaki iletişimiyle Altın Ödül'ün sahibi olan VakıfBank, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü için hazırladığı özel şarkıyı duyurduğu reklam filmi de jüri tarafından ödüle layık görüldü. “Kimsenin çıkmadığı yere yükselecek tüm kız çocuklarına Efsane'den armağan olsun” sloganıyla hazırlanan film, "TV Reklam Filmi" kategorisinde altın ödül alırken, "Spor Videosu" kategorisinde de onur ödülünün sahibi oldu.      

Vakıfbattlegroud'a da bronz ödül

 VakıfBank Spor Kulübü'nün Mercury Mükemmellik Ödülleri'nde kazandığı son ödül ise oyun temalı içeriğinden geldi. 2020-21 sezonu kadro tanıtımını da sosyal medyadan son yılların popüler oyun tarzlarından biriyle paylaşan sarı siyahlılar, "Vakıf Battleground" isimli paylaşımıyla da "Spor Videosu" kategorisinde bronz ödülü aldı.