Gündem

ÜNLÜ İSİMLER YILBAŞI TATİLİ İÇİN YURT DIŞINA GİTTİ

  Anıl UÇAN -Tansu Edip GÖKBUDAK, (DHA) YENİ yıla sayılı günler kala birçok ünlü yılbaşını yurtdışında geçirmek için Atatürk Havalimanı'na akın etti

25 Aralık 2018 16:44

 

Anıl UÇAN -Tansu Edip GÖKBUDAK, (DHA) YENİ yıla sayılı günler kala birçok ünlü yılbaşını yurtdışında geçirmek için Atatürk Havalimanı\'na akın etti.
Modacı ve DJ Kemal Doğulu yılbaşını Münih\'te geçirmek için Atatürk Havalimanı\'na geldi. Şarkıcı Altay da yılbaşında sahne alacağı KKTC\'ye  gitmek üzere havalimanına gelenler arasında yer aldı. Öte yandan  oyuncu ve sunucu Murat Yıldırım da yeni yıl tatili için yurtdışına gitti. Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Semih Özsoy ile Fenerbahçeli futbolcular Mehmet Topal İslam Slimani ile Mauricio İsla da aileleriyle birlikte yeni yılı yurtdışında karşılamak üzere Atatürk Havalimanı\'na geldi.

DOĞULU VE ALTAY\'DAN YENİ YIL DİLEĞİ
Yılbaşını Münih\'te geçireceğini söyleyen Kemal Doğulu, \" 2018\'den daha iyi yıl olsun. Her yıl aynı şeyi diyoruz ama olmuyor. İnşallah sağlıklı, huzurlu, mutlu ve barış içinde bir yıl geçiririz\" dedi. Yılbaşında Kıbrıs\'ta sahne alacak olan sanatçı Altay da, \"Herkesin yeni yılını kutluyorum. Sağlık, mutluluk, huzur, ailenizle ve sevdiklerinizle, bütün ülkemizle insanların birbirine karşı daha hoşgörülü, saygılı, tüm dünyada hastalıkların daha az yaşanmasını, ülkeler arasında daha çok barışın olduğu bir yıl geçirmesini diliyorum\" diye konuştu.

FENERBAHÇELİ FUTBOLCULAR DA YURTDIŞINA GİTTİ
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Semih Özsoy ile Fenerbahçeli futbolcular Mehmet Topal İslam Slimani ile Mauricio İsla da aileleriyle birlikte yeni yılı yurtdışında karşılamak üzere Atatürk Havalimanı\'na geldi. Fenerbahçeli futbolcu Slimani Fenerbahçe\'nin sezonun ikinci yarıda sergilemesi beklenen performansı hakkındaki bir soru üzerine, \"Gelecek sefer\"  dedi.


Görüntü dökümü:
--------------------------
- Murat Yıldırım\'ın havalimanına gelişi
- Slimani\'nin havalimanına gelişi
- Kemal Doğulu\'nun havalimanına gelişi ve röportaj
- Mehmet Topal\'ın havalimanına gelişi
- Semih Özsoy\'un havalimanına gelişi
- Altay\'ın havalimanına gelişi
- İsla\'nın havalimanına gelişi
- Genel detaylar
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir