Gündem

(ŞEHİT OLAN POLİSİN FOTOĞRAFIYLA) TEM'DE HAFRİYAT KAMYONUNUN ÇARPTIĞI POLİS ŞEHİT OLDU

  Haber-Kamera: Ersan SAN - Çağatay KENARLI, İSTANBUL DHA TEM Otoyolu'nda hafriyat kamyonu, bir aracı durduran polis ekibine çarptı

24 Aralık 2018 17:31

 

Haber-Kamera: Ersan SAN - Çağatay KENARLI, İSTANBUL DHA
TEM Otoyolu\'nda hafriyat kamyonu, bir aracı durduran polis ekibine çarptı. Kazada ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan polis memuru Servet Arslan (27) şehit oldu.
Olay, Eyüpsultan TEM Otoyolu Hasdal mevkisi Edirne istikametinde saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü\'nde görevli polis ekipleri denetimler sırasında 34 EH 8330 plakalı mobilya yüklü kamyonu durdurmak istedi. Bu sırada arkadan gelen Hasan Şen yönetimindeki 34 ZOL 58 plakalı hafriyat kamyonu duramayarak önce trafik polisine sonra da polis aracına çarptı. Kaza sonucu ağır yaralanan trafik polisi Servet Arslan, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere kurtarılamayarak şehit oldu. Öte yandan kamyon sürücüsü Nail Koç ile hafriyat kamyonu sürücüsü Hasan Şen\'in gözaltına alındığı da öğrenildi. 27 yaşındaki polis memurunun nişanlı olduğu ve 3 ay sonra dünya evine girmeye hazırlandığı kaydedildi. 

EK GÖRÜNTÜ
///////////////
-Servet Arslan\'ın fotoğrafları

Görüntü Dökümü:
--------
-Kaza yapan hafriyat kamyonundan görüntü
-Trafik polislerinin aracından görüntü
-Olay yerinden görüntüler
-Olay yerine gelen ekiplerden görüntü
-Havadan görüntülerle olay yeri
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir