Gündem

Oğuzhan Uğur balkonunda bulduğu mermiyi paylaştı: Istırap olacağım kendisine

06 Haziran 2023 00:02

Babala TV'nin kurucusu ve müzisyen Oğuzhan Uğur, balkonunda bulduğu yorgun mermiyi paylaşarak, "Isdırap olacağım kendisine. Bırak bir daha havaya sıkmayı, su tabancasıyla şaka bile yapamayacak onunla işim bittiğinde. Bir sonraki mermisi bana ya da size isabet etmesin diye" ifadesini kullandı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla balkonuna düşen yorgun merminin görüntüsünü takipçilerine duyuran Uğur, "Manasız bir mağara adamı aktivitesi. Sonuç bu" dedi. 

“Balkonumda şimdiye kadar zevkle döşenmiş kuş yuvaları, yarı baygın çekirgeler, diğer binalardan uçmuş gelmiş iddialı iç çamaşırları ve hatta takla atmaktan sıkılmış bir güvercin bile bulmuştum. Bu sabah listeye yeni ve korkunç bir şey eklendi” diyen Uğur balkonunda bulduğu yorgun mermiyi paylaştı.

Uğur, “Yorgun halleriyle bile yılda ortalama 40 insanın ölümüne sebep oluyorlar. Birileri sırf takımları ya da partileri kazandı diye havaya ateş ediyor ya hani. Aşağısı boşalamıyorsa yukarısı boşalsın hesabı... Manasız bir mağara adamı aktivitesi. Sonuç bu" dedi.

"Avukata teslim ettim mermiyi" diyen Uğur, açıklamasını, "Isdırap olacağım kendisine. Bırak bir daha havaya sıkmayı, su tabancasıyla şaka bile yapamayacak onunla işim bittiğinde. Bir sonraki mermisi bana ya da size isabet etmesin diye" sözleri ile sonlandırdı.


*Editör notu: Sosyal medya paylaşımındaki yazım hatası düzeltilmiştir.