Gündem

Nuri Bilge Ceylan'dan kapkaççıyı yakalayan polislere teşekkür

Canan ALTINTAŞ/DİYARBAKIR,(DHA)- DİYARBAKIR'da gezerken 10 bin dolar değerindeki fotoğraf makinesini kapkaççıya kaptıran yönetmen Nuri Bilge Ceylan, yakalanan 16 yaşındaki şüpheli Ş

30 Kasım 2017 13:30

Canan ALTINTAŞ/DİYARBAKIR,(DHA)- DİYARBAKIR\'da gezerken 10 bin dolar değerindeki fotoğraf makinesini kapkaççıya kaptıran yönetmen Nuri Bilge Ceylan, yakalanan 16 yaşındaki şüpheli Ş.Ç.\'den şikayetçi olmadı. Ş.Ç. serbest bırakılırken, Ceylan, kapkaççıyı kısa sürede yakalayıp, fotoğraf makinesini bulan Sur ilçe Emniyet Müdürlüğü polislerine teşekkür ederek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Yönetmen Nuri Bilge Ceylan, Merkez Sur ilçesinde bir arkadaşı ile gezerken önceki gün bir kapkaççı, 10 bin dolar değerindeki makinesini çaldı. Polisin yaptığı çalışma sonrası kapkaççı Ş.Ç. yakalandı, bulunan fotoğraf makinesi de Nuri Bilge Ceylan\'a teslim edildi. Ceylan, olaydan bir gün sonra yakalanan şüpheliden şikayetçi olmadı. Çocuk Şubesi\'ne teslim edilen, daha önce de uyuşturucu madde bulundurmak ve kapkaçtan kaydı bulunan Ş.Ç., serbest bırakıldı. Nuri Bilge Ceylan, Sur ilçe Emniyet Müdürlüğü\'nde makinesini bulan polislere teşekkür etti, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

FOTOĞRAFLI

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir