Gündem

MHP'li yöneticiden fotoşoplu 'Gökçek' paylaşımı: Bir gün o gündür, pılını pırtını toplar, meçhule yola çıkarsın...

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Gökçek ile 2 saate yakın bir süre görüştü

06 Ekim 2017 17:06

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa edeceği iddialarına ilişkin olarak Twitter'dan fotoşoplu bir paylaşım yaptı. Vahapoğlu, "Bir gün o gündür, pılını pırtını toplar, meçhule yola çıkarsın..." dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün akşam Beştepe'de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i kabul etmişti. Görüşme yaklaşık 2 saat sürmüştü. Daha önce Gökçek'in istifasının istendiği iddiaları ortaya atılmıştı.

Erdoğan ise bu iddianın sorulması üzerine “Şu an böyle bir şey yok. Olmayacağı anlamına gelmez” demişti.

Vahapoğlu'nun paylaşımı şöyle:

 

","articleSection":"Gündem","publisher":{"@type":"Organization","name":"T24","logo":{"@type":"ImageObject","url":"https://t24.com.tr/logo.png"},"sameAs":["https://www.facebook.com/T24comtr","https://www.instagram.com/t24comtr","https://twitter.com/t24comtr"],"url":"https://t24.com.tr","contactPoint":[{"@type":"ContactPoint","contactType":"customer service","email":"bilgi@t24.com.tr","areaServed":"TR","url":"https://t24.com.tr"}]},"datePublished":"2017-10-06T17:06:00+03:00","genre":"News","mainEntityOfPage":"https://t24.com.tr/haber/mhpli-yoneticiden-fotosoplu-gokcek-paylasimi-bir-gun-o-gundur-pilini-pirtini-toplar-mechule-yola-cikarsin,458357","author":{"@type":"Organization","name":"T24","logo":{"@type":"ImageObject","url":"https://t24.com.tr/logo.png"},"sameAs":["https://www.facebook.com/T24comtr","https://www.instagram.com/t24comtr","https://twitter.com/t24comtr"],"url":"https://t24.com.tr","contactPoint":[{"@type":"ContactPoint","contactType":"customer service","email":"bilgi@t24.com.tr","areaServed":"TR","url":"https://t24.com.tr"}]},"url":"https://t24.com.tr/haber/mhpli-yoneticiden-fotosoplu-gokcek-paylasimi-bir-gun-o-gundur-pilini-pirtini-toplar-mechule-yola-cikarsin,458357"}]