Spor

Livakovic'le İsmail Kartal arasında özel görüşme: Yazın ayrılmayı düşünüyor!

"Futbolcuların konuyu kendi aralarında değerlendirirken lige devam edilmesi yönündeki kararı oy birliğiyle aldığı öğrenildi"

29 Mart 2024 12:29

Trabzonspor - Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar nedeniyle morali bozuk olan ve sarı lacivertli takımdan ayrılmak istediği iddia edilen Dominik Livakovic ile İsmail Kartal'ın bir görüşme gerçekleştirdiği belirtildi.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor'u deplasmanda 3-2 yendiği maçtan sonra çıkan olaylar sırasında sahaya giren bir taraftar tarafından darp edilen Hırvat kaleci Dominik Livakovic, milli takım kampından dönerek sarı lacivertli takıma katıldı.

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre; Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, morali bozuk olan Livakovic ile bir görüşme gerçekleştirdi.

İsmail Kartal'ın, Hırvat eldivenden yaşananları bir kenara bırakmasını ve sadece sahaya odaklanmasını istediği, yöneticilerin gerekeni yapacağını anlattığı belirtildi.

Haberde Livakovic'in ise sezonu Fenerbahçe'de tamamlayıp gelecek yaz gelen teklifleri değerlendirmeyi düşündüğü iddia edildi.

Futbolcular devam kararını bildirdi

Verilecek kesin kararla ilgili genel kuruldan onay isteyecek Ali Koç’a, sarı-lacivertli futbolcuların da görüş bildireceği öğrenildi. Takım içinde yapılan toplantıda lige devam edilmesi yönünde karar çıktığı ifade edildi.

Futbolcuların konuyu kendi aralarında değerlendirirken lige devam edilmesi yönündeki kararı oy birliğiyle aldığı öğrenildi.

Bu düşüncelerini teknik patron İsmail Kartal’a da ilettiler. Kartal’ın da ligden çekilmeye karşı olduğu kaydedildi. Sarı-lacivertli futbolcular, Ali Koç’la görüşüp, “Lige devam edelim başkanım. Herkesi yenerek gereken cevabı sahada vereceğiz Şampiyon olacağız. Çekilmeyelim" mesajını iletecek.