Spor

Karius'tan Şenol Güneş'e tepki: Medyadan önce benimle konuşsa daha iyi olurdu

Şenol Güneş, Loris Karius hakkında, "Karius'un elektriği yok, heyecanı donuk" demişti

16 Mart 2019 22:16

Beşiktaş'ın Alman kalecisi Loris Karius, kendisini eleştiren Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e yanıt verdi. Karius “Medyadan önce benimle konuşsa daha iyi olurdu, bunu ona söyledim. Bu durum beni biraz rahatsız etti'' açıklamasında bulundu.

Beşiktaş'ın Alman file bekçisi Karius, Göztepe maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Atiker Konyaspor maçının ardından Şenol Güneş'in kendisi hakkında yaptığı eleştirilere de değinen Karius, "Gol yemeden kazanmak her zaman iyidir. İlk yarıda pek iyi oynamadık, ikinci yarıda daha iyiydik. Karşımızda iyi bir Göztepe takımı vardı, işimizi zorlaştırdılar ama sonucunda kazandık. Zaman zaman olan tepkilerle başa çıkmak zorundasınız çünkü insanların söylediği şeyleri değiştiremezsiniz. Geçen hafta benim için çok iyi geçmedi, kabul etmemiz gerekiyor. Benim yapabileceğim şey çalışmak ve iyi oynamak. Geçtiğimiz hafta hocayla konuştum, medyaya bazı yorumları olmuştu. Medyadan önce benimle konuşsa daha iyi olurdu, bunu ona söyledim. Bu durum beni biraz rahatsız etti." diye konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçı sonrası Loris Karius hakkında, "Karius yetenekli ama olmadı, tutmuyor şu ana kadar. Karius'un elektriği yok, heyecanı donuk. Takıma ait olma konusunda eksikleri var” demişti.