Gündem

 KADIN HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİ KAZA YAPINCA YAKALANDI

- Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı

29 Eylül 2017 18:41

- Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM - İSTANBUL DHA
Beyoğlu\'nda hırsızlık olayına karışan 4 kadın bir otomobil ile kaçtı. Polis ekipleri plakası tespit edilen otomobili, Dolapdere\'de tespit edince kovalamaya başladı. Şüpheli kadınlar, ara sokakta kaza yapınca kıskıvrak yakalandı.  Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Gezi Parkı girişinde yabancı uyruklu bir kadından hırsızlık ihbarı alan polis ekipleri harekete geçti. Kısa sürede olay yerine gelen polisler, hırsızlık şüphelisi olan ve eşkalleri belirlenen 4 kadını aramaya başladı. Kadınların bir otomobil ile kaçtığını tespit eden polisler, tüm ekiplere anons geçerek şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. 

FİLM GİBİ KOVALAMACA
Plakası belirlenen aracı  Dolapdere civarında gören Beyoğlu Güven Timleri,  şüpheli aracın peşine düştü. Kısa süreli bir kovalamacanın ardından şüpheli otomobil, Şişli Marsık Sokağa girdi. Polislerden kurtulmak için ara sokakta hızla ilerleyen şüpheli otomobil, önce hafif ticari araca  daha sonra da duvara vurarak kaza yaptı. Otomobilin kaza yaptığını gören polisler, koşarak şüphelileri yakaladı. 1\'i erkek 4 kadın otomobilden çıkarılarak polis aracına konuldu. Bir kadın kaza nedeniyle yaralandığını belirtmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı kadın ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi\'ne kaldırıldı.
Gözaltına alınan kadınlar görüntülenmemek için yüzlerini örterek polis aracına bindirilerek polis merkezine götürüldü.

KAZA GÜVENLİK KAMERASINDA
Polisten kaçan hırsızlık şüphelileri, ara sokakta hızla ilerlerken önce bir araca daha sonra duvara çarparak kaza yaptı. Kaza anı ise bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
 
Görüntü Dökümü:
------------------
Olay yerindeki polis ekipleri
Hırsızlık şüphelilerinin kaçtığı otomobil
Kaza yapan otomobil
Şüphelilerin polis aracına bindirilmesi
Yaralı kadının ambulansa alınması
Şüphelilerin yüzlerini kapatması
Polisin gözaltına aldığı otomobil sürücüsü

GÜVENLİK KAMERASI
Kaza anının güvenlik kamerası görüntüsü
Polislerin koşarak caddeden geçişi
Genel ve detaylar
 
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir