Spor

Jurgen Klopp, performansıyla eleştirilen Ozan Kabak'a sahip çıktı

14 Mart 2021 13:18

Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp, performansıyla eleştirilen Milli futbolcu Ozan Kabak'a sahip çıktı. Kloopp, "Haksız yere eleştiriliyor. Ozan'ın takıma uyum sağladığını düşünüyorum. Şimdiye kadarki performanslardan tamamen memnunum. Herkes ondan tüm sorunlarımızı bir saniyede çözmesini istiyor ve ona hiç zaman vermiyorsunuz" dedi.

Klopp, Premier Lig'de Pazartesi günü oynanacak Wolverhampton maçı öncesi Ozan Kabak'ın performansıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ozan Kabak'ın haksız yere eleştirildiğini savunan Alman teknik adam, "Ozan'ın takıma uyum sağladığını düşünüyorum. İçinde yaşadığımız dünya bu. 20 yaşında bir çocuğu getiriyorsunuz ve herkes ondan tüm sorunlarımızı bir saniyede çözmesini istiyor ve ona hiç zaman vermiyorsunuz. Şimdiye kadarki performanslardan tamamen memnunum ve tabii ki herkes onun 20 yaşında inanılmaz bir yetenek olduğunu biliyordu, bu yüzden onu Virgil, Joe veya Joel'in yanında oynayamayacağımızı bir sorun olarak görmüyorum" ifadelerini kullandı.

Sezonun devre arasında Liverpool'a katılan milli futbolcu Ozan Kabak, 4 Premier Lig, 2 Şampiyonlar Ligi olmak üzere 6 maçta forma giydi.