Dünya

Hipnozcu bayılınca böyle kaldılar!

İngiltere'de ünlü hipnozcu Davis Day, gösterisi sırasında düşüp bayılınca, uyuttuğu üç kişi bir süre hipnozun etkisi altında sahnede bilinçsiz kaldı.

05 Haziran 2011 03:00

T24 - İngiltere'de ünlü hipnozcu Davis Day, gösterisi sırasında düşüp bayılınca, uyuttuğu üç kişi bir süre hipnozun etkisi altında sahnede bilinçsiz kaldı.Portland'daki Manor Kraliyet Tiyatrosu'nda önceki günkü gösterisi sırasında Day, 100 kişilik izleyiciler arasından seçtiği üç kişiyi hipnotize etti.

Tam bu sırada uyuttuğu kişilerden birinin ayağına takılarak yere düşen Day, sahneye koşan ekiplerin çabalarına rağmen kendine gelemedi. Day'in bilinçsiz olduğu anlarda hipnozun altındaki üç kişi de dakikalarca bilinçsiz kaldı. Bir süre sonra kendine gelen Day, sahnede baygın bekleyen izleyicilerini uyandırdı.

Bazı kesimler, hipnozcunun düşüşünün gösteriye heyecan katmayı amaçlayan bir şov olduğunu öne sürse de, olay İngiltere'de büyük ses getirdi.

Davis Day de, Facebook sayfasında hayranlarına teşekkür ederek "Sadece birkaç çürüğüm var, o kadar. Desteğiniz için çok teşekkürler. Harika gönüllülerle birlikte harika bir gösteri oldu" diye yazdı.


ETİKETLER

haber