Gündem

Haftalık Gazete, 'Sokağa çıkma yasağı neden yok' manşetiyle çıkıyor

"Korona'ya aşı bulanlar, onu insanlığa hediye edecek mi?"

19 Mart 2020 23:16

T24 Haber Merkezi

Gazeteci İsmet Berkan'ın kurduğu Haftalık Gazete, bugün (20 Mart Cuma) bayilerde olacak ve dijital ortamda abonelerine ulaşacak 4. sayısında "Sokağa çıkma yasağı neden yok?" manşetiyle çıkıyor. Ağırlıklı olarak küresel Koronavirüs/Kovid-19 salgınının ele alındığı sayıda, manşete çıkarılan soru, salgına karşı çeşitli ülke deneyimleri eşliğinde tartışılıyor.

"Koronaya aşı bulanlar, onu insanlığa hediye edecek mi?", "Enfekte ekonomiler mükemmel fırtınanın eşliğinde", "Virüs geçtikten sonra bizi nasıl bir dünya bekliyor?" başlıkları, Haftalık Gazete'nin ana sayfasındaki diğer başlıklardan bazıları.

İsmet Berkan'ın sahibi olduğu Haftalık Gazete 28 Şubat 2020'de yayına başladı. Hakan ÇelenkElif Tanrıyar ve Metin Öztürk Yazı İşleri müdürlüklerini, İsmail Yuvacan Yayın Danışmanlığı'nı, Serkut Bozkurt internet editörlüğünü, Yücel Asırlık sayfa düzenini üstlendi.
 
Selahattin Duman'ın da yazarları arasında bulunduğu Haftalık Gazete'nin 4. sayısı için yeme-içme kültürü yazarları Deniz Alphan ile Hülya Ekşigil oyuncu Demet Akbağ'ı konuk ediyor.
Kâğıt baskısı her cuma bayiler ve abonelere dağıtılan Haftalık Gazete dijital edisyonuyla da abonelerine ulaşıyor.