Spor

(Görüntülü) Phillip Cocu Fenerbahçe hiç alışık olmadığı bir durumda -2

Beşiktaş maçından sonra hayal kırıklığı çok üst düzeydeydi Skrtel'in varlığı bu takım için önemli İstifa konusu doğru değil Mustafa AKIN - Serhan TÜRK  İstanbul,(DHA) - Phillip Cocu, ''Ali Koç ile aramızda istifa ileilgili bir konuşma olmadı" dedi

03 Ekim 2018 23:55

Beşiktaş maçından sonra hayal kırıklığı çok üst düzeydeydi

Skrtel\'in varlığı bu takım için önemli

İstifa konusu doğru değil

Mustafa AKIN - Serhan TÜRK  İstanbul,(DHA) -

Phillip Cocu, \'\'Ali Koç ile aramızda istifa ileilgili bir konuşma olmadı\" dedi.

UEFA Avrupa Ligi D Grubu 2\'nci maçında yarın Spartak Trnava ile mücadele edecek Fenerbahçe\'de teknik direktör Phillip Cocu açıklamalarda bulundu.

Spartak Trnava maçının çok önemli bir maç olacağını dile getiren Phillip Cocu, Son maçta soru almadığım için sizlerden özür dilerim.  Genellikle aslında hep bu soruları cevaplandırırım ama o akşam hayal kırklığı çok üst düzeydeydi. Yüksek duygular içindeydim ve bazen kısa tutmak en iyisidir dedi.

FENERBAHÇE HİÇ ALIŞIK OLMADIĞI BİR DURUMDA

Cocu, en kısa sürede ayağa kalkmayı başarmaları gerektiğini ifade ederek, Herkes bu durumu değiştirmek adına elinden geleni yapıyor. Bu durumdan kimse mutlu değil. Hasan Ali de açıkladı zaten Fenerbahçe hiç alışık olmadığı bir durumda. Sadece bireysel olarak performans alamamalıyız. Bizim istediğimiz takım halinde bu işi başarmak. Biz bir şey başaracaksak farklı milletlerden oyuncuları bir araya getirerek bu işi başaracağız. Hem saha içinde hem de dışında bu değişimin ne kadar zorlu olduğunun farkımdayız. Ligdeki pozisyonumuz kesinlikle kabul edilemez. Fenerbahçe için olması gereken pozisyon değil. Son karşılaşmada yaşadığımız hayal kırıklığı son derece fazlaydı. İstediğimiz skoru alabileceğimizi gösteremedik\'\' şeklinde konuştu.

SKRTEL\'İN VARLIĞI BU TAKIM İÇİN ÖNEMLİ

Cocu, sakatlığı sona eren Skrtel ile ilgili olarak, \"Evet döndü antrenmanlara katıldı. Mutluyuz tekrar aramıza döndüğü için. Varlığı bu takım için önemli\'\' diye konuştu.

İSTİFA KONUSU DOĞRU DEĞİL

Phillip Cocu, Başkan Ali Koç ile arasında istifa etmesi yönünde çıkan haberler hakkında şu ifadeleri kullandı

\'\'Bu konuda söyleyeceğim bir şey yok, doğru değil. Comolli ile irtibat halindeyiz. Bu yolculuğa birlikte çıktık. Bu durumdan hepimiz rahatsızız. En hızlı şekilde bu durumdan çıkmak istiyoruz. Tek söyleyeceğimiz aramızda çok konuşma oldu. Böyle bir konuşma olmadı. Sadece yarınki maçı bekliyoruz.

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir