Spor

Ersin Destanoğlu: Hakem abiye bir şey demek istemiyorum

05 Nisan 2021 08:50

Beşiktaş'ın 19 yaşındaki kalecisi Ersin Destanoğlu, 1-0 kaybettikleri Kasımpaşa maçını değerlendirdi. Ersin, maçın hakemi Halil Umut Meler ile ilgili ''Hakem abiye bir şey demek istemiyorum. Yaşımız genç, eleştirmek istemiyorum. Millet neler yapıyor, kart bile görmüyor. Teraziyi biraz daha dengede tutmaları lazım.'' ifadelerini kullandı.

Süper Lig'in 32. haftasında Kasımpaşa'ya konuk olan Beşiktaş, sahadan 1-0'lık mağlubiyetle ayrıldı. Kurtardığı penaltıya rağmen mağlubiyeti engelleyemeyen Beşiktaş'ın genç kalecisi Ersin Destanoğlu, 90 dakikanın ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Bu maçtan ders çıkaracaklarını belirten Ersin, ''İlk yarı istediğimiz gibi olmadı ancak devre arasında konuşup ikinci yarı elimizden geleni yaptık. Bu mağlubiyet bize bir ders oldu. Çok iyi bir takımız, şampiyonluğa inancımız aynen devam ediyor.'' dedi.

Maçın hakemi Halil Umut Meler ile ilgili sorulan soruya da yanıt veren Ersin, ''Hakem abiye bir şey demek istemiyorum. Yaşımız genç, eleştirmek istemiyorum. Millet neler yapıyor, kart bile görmüyor. Teraziyi biraz daha dengede tutmaları lazım.'' ifadelerini kullandı.