Spor

Emre Belözoğlu: Son haftaya taşısaydık, şampiyon olurduk

11 Mayıs 2021 23:08

Fenerbahçe teknik direktörü Emre Belözoğlu, 2-1 kaybettikleri Sivasspor mücadelesini değerlendirdi. Bugünkü mücadelenin kendilerine yakışmadığını ve sorumluluğu aldığını belirten Belözoğlu, "Ben inanıyordum. Biz son maça taşıyabilseydik, şampiyon olacağımıza inanıyorum. Başarısızlığı sahiplenmekten geri durmam. Sorumluluk net şekilde benim... Buradan üzerimize düşeni de yapmalıyız. Burası çok büyük bir camia. Gerçekten bize yakışmadı" dedi.

Emre Belözoğlu'nun maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamaları şu şekilde:

"Sonuna kadar bu işi kovalayacağını iddia eden bir takımdık. Bugün bize yakışmadı. Şampiyonluk maçında daha çok istemeliydik. Sorumluluk benim. Bu motivasyonu sağlamalıydım. 2,5 günde bir maç oynamak da zorladı biz. Çok üzgünüm. Oyuncular da çok üzgün. Büyük fotoğrafta bu bize yakışmadı. Bundan dolayı çok üzgünüm.

Ben inanıyordum. Biz son maça taşıyabilseydik, şampiyon olacağımıza inanıyorum. Başarısızlığı sahiplenmekten geri durmam. Sorumluluk net şekilde benim... Buradan üzerimize düşeni de yapmalıyız. Burası çok büyük bir camia. Gerçekten bize yakışmadı."