Gündem

DHA İSTANBUL- JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

DHA İSTANBUL- JANDARMADAN UYUŞTURUCU  OPERASYONU   Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHA  İstanbul İl Jandarma Komutanlığı piyasa değeri 300 bin TL olan 11 kilo uyuşturucu ele geçirdi

08 Ekim 2017 14:22

DHA İSTANBUL- JANDARMADAN UYUŞTURUCU  OPERASYONU
 
Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHA 
İstanbul İl Jandarma Komutanlığı piyasa değeri 300 bin TL olan 11 kilo uyuşturucu ele geçirdi.  İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, aldığı ihbar üzerine Bakırköy\'de bir adrese operasyon düzenledi. Evde yapılan aramada yurtdışından Türkiye\'ye sokulduğu belirlenen ve piyasa değeri 300 bin TL olan 11 kilo uyuşturucu maddesi (Skunk) ele geçirdi. 

ÖZEL VAKKUMLU POŞETLERDE 
Şüphelilerin, uyuşturucuyu koku yaymaması ve dedektör köpeklere yakalanmaması için özel vakumlu poşetlere koydukları, alüminyum folyo ile de sardıkları ortaya çıktı. Aramalarda 1 adet 9 mm çapında tabanca da ele geçiren ekipler, evde bulunan 3 kişiyi de gözaltına aldı.  

3 KİŞİ TUTUKLANDI
Şüphelilerden Arnavutluk vatandaşı S.A.\'nın, Türk vatandaşı olan diğer şüphelilerle sosyal medya üzerinden tanışarak irtibata geçtiği kaydedildi. Şüpheliler, S.A., B.A., ve H.A., çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şüpheli firari A.E.\'nin de yakalama çalışmalarının da devam ettiği belirtildi. 
 
Görüntü Dökümü:
------------------------
Jandarma ekiplerinin baskın yaptığı adres
Ele geçirilen uyuşturucu ve silah
Yakalanan şüphelilerin adliyeye götürülüşü
Genel ve detay görüntüler
 
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir