Gündem

DHA ANKARA - Meclis'te CHP ve AK Parti milletvekilleri arasında arbede

Meclis kürsüsünde konuşma yapan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç 'un "Cumhurbaşkanı kisvesi altında AKP Genel Başkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu'na böyle hakaret ederseniz biz de AKP  Genel Başkanına gerektiği gibi cevap veririz" sözleri üzerine bir AK Pa

13 Aralık 2017 01:44

Meclis kürsüsünde konuşma yapan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç \'un \"Cumhurbaşkanı kisvesi altında AKP Genel Başkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu\'na böyle hakaret ederseniz biz de AKP  Genel Başkanına gerektiği gibi cevap veririz\" sözleri üzerine bir AK Parti milletvekili kürsüye, Özkoç\'un üzerine yürüdü. Bu sırada AK Parti ve CHP\'li milletvekilleri arasında arbede kısa süreli arbede yaşandı. 

Başbakan Yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, Meclis Genel Kurulu\'nda 2018 yılı bütçe görüşmelerine ilişkin konuşması sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu\'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan\'a yönelik hakaret içerikli sözleri olduğunu söyledi.  Bunun üzerine kürsüye çıkan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç da \"Sizin Cumhurbaşkanı kisvesi altında AKP Genel Başkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu\'na böyle hakaret ederseniz biz de AKP  Genel Başkanına gerektiği gibi cevap veririz\" dedi. Bu sözler üzerine AK Parti milletvekilleri masalara vurarak Özkoç\'un konuşmasını engelledi. Bu sırada AK Parti\'li bir milletvekili kürsüye doğru koşarak Engin Özkoç\'un üzerine yürüdü. AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında kısa süreli arbede yaşandı. \"

Görüntü Dökümü
------------------------
-Engin Özkoç\'un açıklamaları 

Haber: Nursima KESKİN/ ANKARA,(DHA)
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir