Gündem

CHP'den 'Sen de anlat' kampanyası

04 Haziran 2019 12:38

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için CHP İstanbul İl örgütü bir video paylaştı. “Sen De Anlat” sloganıyla yayınlanan reklam filminde İstanbullulara CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nu başkalarına anlatmaları istendi.

CHP’liler videoyu sosyal medya hesaplarından şu sözlerle paylaştı:

Dr. Canan Kaftancıoğlu: “Seçim kampanyasına destek olmak için “Ben ne yapabilirim” diyen herkes önce daha fazla anlatmalı, daha fazla konuşmalı. Bu bayramda #SenDeAnlat”

Özgür Özel: “31 Mart'ta Ekrem İmamoğlu'nun İstanbullunun oylarıyla kazandığı anasının ak sütü gibi helal mazbatası gasbedildi. Aynı zarfa giren 4 pusuladan 1'inin geçersiz sayılmasının hukuka da vicdana sığmadığını #SenDeAnlat”

Seyit Torun: “Geleceğin için, geleceğimiz için #SenDeAnlat 
Bizi birbirimizden ayrıştırmaya çalışanları, haksızlık yapıp; göz yumanları hepimiz anlatalım. 23 Haziran’da hak yerini bulacak!”

Tuncay Özkan: “18 günde 16 milyon İstanbullunun hayatını kolaylaştıran Ekrem İmamoğlu, 1800 günde neler yapmaz #SenDeAnlat”

Oğuz Kaan Salıcı: “18 günde İstanbulluların hayatını bu kadar kolaylaştıran Ekrem İmamoğlu 1800 günde neler yapmaz? #SenDeAnlat tüm İstanbul geleceğine sahip çıksın.”