Gündem

Bahçeli: Ankara, Cumhur İttifakı ile şaha kalkacak

"Özhaseki'ye desteğimiz tamdır"

03 Mart 2019 14:29

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 20 yıla yakın bir süredir Ankara’yı yöneten AKP ile yaptıkları ittifak ile şehrin şaha kalkacağını savundu. Bahçeli, “Ankara, Cumhur İttifakı ile şaha kalkacaktır” dedi.

Ankara'da konuşan Bahçeli'nin açıklamalarından bir kısım şöyle:

"Kuşku ve kuruntuya esir düşen zihniyetlerin atikliğinde söz edilemez. Ne aradığını bilmeyenlerin akıbetleri kötü bir sondur.

Bugünlere kolay gelinmedi. Davamız ezelden beri haklıydı. Hakkımızı savunacağız, alacağız. Fitne fesada tahammülümüz yoktur. Bedeli ne olursa olsun, hesabı değil hasbi olacağız. Helal yoldan ayrılmayacağız.

Ankara dün zillete teslim olmadı, yine olmayacaktır. Ankara'ya kilit vurmanın kimsenin gücü yetmeyecektir. Türkiye'nin güvenliği için yapacağımız çok şey önümüzde duruyor. Ankara tam bağımsızlıktır. PKK'nın tutsağı yapmaya çalışanlar milli şamarı yiyecektir. Ankara diriliş ruhudur, dik duruşun rumuzudr. Milli anıları karatanların emeline kurban edilemeyecektir. Ankara zillet planlarını tarihin çöplüğüne atacaktır. Ankara demek Türkiye demektir. Ankara Atatürk'tür, Dumlupınar'dır, şehitliktir... .Ankara topyekun Cumhur İttifakı ile şaha kalkacak. zillet akınını püskürtecektir. Zaman değişse de kan değişmemiştir. 

Cumhur İttifakı açık ara Ankara'ya vurmalıdır.

Biz 31 Mart akşamında sonuç ne olursa olsun 2023 yılını Cumhur İttifakı ile kucaklayacak bir zihniyetin temsilcileriyiz.

Ankara, Cumhur İttifakı ile şaha kalkacaktır."

ETİKETLER

bahçeliankara