Gündem

- (ÖZEL) - OTOMOBİLLE MERDİVENLERDEN İNMEYE ÇALIŞINCA

* Beyoğlu'nda çıkmaz sokağa giren sürücü, yol sonundaki merdivenlerden de otomobiliyle inmeye çalıştı

21 Şubat 2018 15:24

* Beyoğlu\'nda çıkmaz sokağa giren sürücü, yol sonundaki merdivenlerden de otomobiliyle inmeye çalıştı. Ancak araç merdivenlerde asılı kaldı.

* Sabah saatlerinde işe gitmek için bu yolu kullananlar aracı ve içinde uyuya kalan sürücüyü fark etti. Alkollü olduğu iddia edilen sürücüyü polis uyandırdı.

Haber: Hakan KAYA- Kamera: Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA
Beyoğlu\'nda çıkmaz sokağa giren sürücü, otomobiliyle merdivenlerde ilerlemeye çalışınca mahsur kaldı.
Olay Beyoğlu İstiklal Caddesi Çapanoğlu sokakta meydana geldi.  Sürücü Erkan K., sabah saatlerinde otomobiliyle çıkmaz sokağa girdi. Erkan K., sokağın sonundaki merdivenlerde de ilerlemeye çalışınca araç merdivenlerde asılı kaldı. 

SÜRÜCÜ ARAÇTA UYUYA KALDI
Aracını kurtarmaya çalışan sürücü bunu başaramayınca direksiyon başında uyuya kaldı. İşe gitmek için bu yolu kullananlar merdivenlerdeki aracı ve içinde uyuyan sürücüyü görünce durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri  uyuya kalan sürücüyü uyandırdı. Alkollü olduğu belirtilen sürücünün üzeri arandı. Aracın çıkarılması için de olay yerine çekici çağrıldı.

ÇEVREDEKİ İŞÇİLER ARACI KURTARMAK İÇİN SEFERBER OLDU
Çekicinin gecikmesi üzerine sürücü, direksiyona sokaktan geçen bir kişiyi geçirerek otomobilini kurtarmaya çalıştı. Bir süre uğraşmasına rağmen otomobili  kurtaramayan sürücünün yardımına çevredeki işçiler yetişti. İşçiler el birliğiyle  ön kısmını kaldırdıkları aracı asılı kaldığı yerden kurtardı. Sürücü Erkan K. daha sonra otomobiline binerek uzaklaştı.

Görüntü Dökümü:
-----------------------
-Askıda kalan araç
-Araç içerisinde uyuya kalan sürücü
-Polisin gelmesi
-Sürücünün uyandırılması
-Sürücünün araçtan indirilmesi
-Üst araması yapılması
-Aracın kurtarılmaya çalışılması
-Boşa dönen tekerler
-İşçilerin yardıma gelmesi
-İşçilerin aracı kurtarması
-Genel ve detaylar
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir