Netflix, ağustos takvimini duyurdu

26 Temmuz 2021 12:02

115

Dijital dizi, film ve belgesel platformu Netflix’te ağustos ayında Türkiye’de yayımlanacak dizi ve filmler belli oldu. İşte ağustos ayında Netflix'te izlenebilecek içerikler:

215

44 Kedi (44 Cats) (3. sezon - 1 Ağustos) Şarkı söyleyen kediler Limpo, Milady, Pilou ve Köfte yeni maceralarıyla izleyicilerle buluşacak.

315

Seni Özlemişim: Yönetmenin Kurgusu (I Missed You: Director's Cut) (1 Ağustos) Film, iş bağımlısı bir kadının daha önce sosyal medyada engellediği iki kişinin hayatına yeniden girmesinin ardından yaptığı tercihlere dair hayatını sorgulamasını konu alıyor.

415

Shiny Flakes: 19'unda Uyuşturucu Baronu (Shiny Flakes: The Teenage Drug Lord) (3 Ağustos) Belgesel, Netflix'in "How To Sell Drugs Online (Fast)" dizisine ilham veren hikâyeyi izleyicilerle buluşturuyor.

515

Çok Gizli UFO Projeleri (Top Secret UFO Projects: Declassified) (1. sezon - 3 Ağustos) Peter Vachler'in imzalı belgesel dizide UFO'ların varlığına yönelik komplo teorileri mercek altına alınırken, birçok gizli belge de tartışmaya açılacak.

615

Pray Away (3 Ağustos) Ryan Murphy'nin yapımcılığını üstlendiği belgeselin yönetmen koltuğunda Kristine Stolakis oturuyor.

715

"76" (4 Ağustos) Gerçek bir hikâyeden esinlenen film, hamile bir kadını ve Nijerya'daki askeri darbede rol almakla suçlanan eşinin hikâyesini konu alıyor.

815

Cocaine Cowboys: The Kings of Miami (4 Ağustos) Gerçek bir suç hikâyesine dayanan mini dizi, liseyi bırakıp Miami'nin en büyük uyuşturucu baronlarına dönüşen iki arkadaşın hikâyesini odağına alıyor.

915

Cooking with Paris (4 Ağustos) Yemek programı, Paris Hilton ve arkadaşlarının tariflerini ekranlara getirecek.

1015

Navarasa: Dokuz Duygu (1. sezon - 6 Ağustos) Antoloji dizisi, Hint estetik teorisindeki 9 duyguyu ele alıyor.

1115

The Swarm (6 Ağustos) Fransız yapımı korku filmi, yüksek proteinli besin olarak çekirge yetiştiren bir annenin ters giden planlarını konu alıyor.

1215

Shaman King (1. sezon - 9 Ağustos)

1315

Kurtlarla Yaşam (Misha and the Wolves) (11 Ağustos) Film, Holokost'tan kaçarak kurtların arasında yaşamaya başlayan bir kadının hikâyesini anlatıyor.

1415

İhanetin Beş Yüzü (Gone For Good) (13 Ağustos) Fransız yapımı mini dizi, Harlan Coben'in aynı isimli romanından uyarlandı.

1515

The Witcher: Nightmare of the Wolf (23 Ağustos) Animasyon film, Netflix'in The Witcher evrenini genişletecek.