Murat Boz: Paranın mutluluk getirdiğini görmedim

Uzun bir ayrılık sürecinin ardından oyuncu Aslı Enver'le barışan ve şu sıralar Öldür Beni Sevgilim filmiyle gündemde olan Murat Boz, "Paranın hayatıma çok fazla bir şey kattığını, mutluluk getirdiğini görmedim. Benim sadece araba keyfim var. Biz erkekler çocuk gibiyiz. Arabalar da çoğumuzun tutkusu. Onun dışında parayla çok ilişkim yok, har vurup harman savurma durumum da olmadı hiç" dedi.

03 Mart 2019 07:52

17

Seda Bakan'la başrolü paylaştığı Öldür Beni Sevgilim'le beyazperdede boy gösteren Murat Boz, Sabah'tan İlker Gezici'ye konuştu. Boz, Piyangodan büyük ikramiyenin kendisine çıkması durumunda, "İhtiyacı olanlara dağıtırım. Bence devletin büyük ikramiye çıkana özel destek vermesi lazım. Parayı nasıl değerlendireceği konusunda ve psikolojik olarak bilinçlendirmesi gerek. Çünkü büyük ikramiye sonrası hayatı dağılan birçok örnek var" dedi. İşte Boz'un röportajından öne çıkan kısımlar:

27

Parayla ilişkiniz nasıl?

37

- Paranın hayatıma çok fazla bir şey kattığını, mutluluk getirdiğini görmedim. Benim sadece araba keyfim var. Biz erkekler çocuk gibiyiz. Arabalar da çoğumuzun tutkusu. Onun dışında parayla çok ilişkim yok, har vurup harman savurma durumum da olmadı hiç.

47

Yatırımlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

57

- Babası işçi, annesi öğretmen biri olarak ailemden aldığım terbiye; savruk olmamak ve ulaşabildiğim insanlara ulaşmak. Gayrimenkul yatırımlarım oldu. İçinde oturacağım bir evi alırım, fazlasına ihtiyacım yok.

67

Aslı Enver'le birliktesiniz. Evlilik söylentileri de arttı...

77

- İlişkimizi korumak adına bu konuda konuşmama kararı aldık. Ama şunu söyleyebilirim; birbirimizi çok seviyor olmasak, aramızda aşk olmasa, birlikte olmazdık.

ETİKETLER

Murat BozPara