Marcao için İstanbul'da kıran kırana pazarlık; işte Sevilla ve Zenit'in teklifi ve Galatasaray'ın istediği rakam!

Marcao'yu isteyen Sevilla da Zenit de Galatasaray ile görüşmek üzere İstanbul'a geliyor

05 Temmuz 2022 09:48

111

MARCAO İÇİN İSTANBUL'DA KIRAN KIRANA PAZARLIK; İŞTE SEVİLLA VE ZENİT'İN TEKLİFİ VE GALATASARAY'IN İSTEDİĞİ RAKAM!

211

Galatasaray'da kariyerini Avrupa'da devam etmeyi planlayan ve kendisine gelen teklifleri değerlendirmek isteyen Marcao için İstanbul'da transfer zirvesi gerçekleşecek.

311

Kulüple 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan Brezilyalı futbolcuya talip olan Sevilla ile Zenit Kulübü, Sarı-Kırmızılılar'la masaya oturmak için bu hafta İstanbul'a geliyor.

411

İspanyol ekibinin temsilcileri bugün İstanbul'da olacak ve kulüpler arasında bonservis pazarlığı resmen başlayacak.

511

Yine tecrübeli stoperi uzun zamandır yakından takip eden Zenit ise hafta içinde gelip Marcao için Galatasaray ile görüşecek.

611

Sevilla kulübü, İstanbul'a gelmeden önce Galatasaray'a son olarak toplam 10 milyon Euroluk bir öneri sundu. La Liga ekibi 8.5 milyon Euro bonservis ve 1.5 milyon Euro da bonus içeren resmi teklif verdi.

711

Ancak Galatasaray bu rakamı kabul etmedi. Sarı-Kırmızılılar bugün İstanbul'da gerçekleşecek Marcao zirvesinde Sevilla'dan bonuslarla birlikte rakamı 15 milyon Euro seviyesine çıkarmasını talep edecek.

811

İspanyolların bugün sunacağı teklif ve öneri transferde önemli rol oynayacak. Sevilla eğer 15 milyon Euro bandına çıkmaz ise Galatasaray bu kez İstanbulda Zenit Kulübü ile masaya oturacak.

911

Rus ekibi Zenit ise Brezilyalı stoper için Galatasaray'a direkt 12 milyor Euro'luk teklif sunmuştu.

1011

Sarı Kırmızılılar, Zenit'in teklifini artırması halinde Rus kulübünün Marcao ile anlaşmasını bekleyip istediği rakamı elde etmeye çalışacak.

1111

Ancak şu an kesin olan; Galatasaray, Marcao'yu en yüksek rakama çıkan ekibe satacak. Sarı Kırmızılılar, kalmak istemeyen oyuncusu ile maksimum gelir elde ederek vedalaşmakta kararlı. Marcao'nun gönlü Sevilla'da olsa da kulüp hedef rakam olarak belirlediği 15 milyon Euro'yu ödeyecek takımla el sıkışmak istiyor.