Kurtarılan yavru kedi Ron, hastanedeki yaralı hayvanlara 'terapi' yapıyor

Kurtarılan yavru kedi Ron, hastanedeki yaralı hayvanlara 'terapi' yapıyor

05 Ağustos 2019 13:29

17

Sahipsiz yavru kedi, bir hayvan hastanesinde çok özel bir rol üstlendi. Yaralı ve korkmuş hayvanları gördüğünde onlara rahatlık sunarak iyileşme sürecinde yardımcı oluyor.

27

Ron, yabani kedi kolonisinden diğer 3 kedi ile birlikte kurtarılan 6 aylık bir kedi.

37

Gaia Dergi'deki habere göre, Northfield hayvan hastanesinin ortaklarından Jen Weston; onlara oldukça agresif ve endişeli bir kedi geldiğinde kimsenin taşıyıcısına yaklaşmasına izin vermeyince, Ron’un üstüne atladığını ve birkaç dakika içinde Ron ile birlikte hırlayarak oynamaya başladığını ve hatta daha sonra veterinerlerin kendisini tedavi etmesine izin verdiğini paylaştı.

47

O zaman, bu kızıl oğlanın sıkıntılı ve endişeli hayvanları sakinleştirici çok özel yeteneklerini hastanedeki personel fark etti. Ve onu “terapi kedisi” diye çağırmaya başladılar.

57

Jen, “Ron diş hastalarımızı sıcak tutmak için bir terapi kedisi olarak iki katı kadar çalışıyor. Teknisyenimizin yavru köpeğinin dişi ile de ilgilendi” dedi.

67

Bu korumacı kızıl oğlan, hayvan sahipleri onunla birlikte ve onun etrafında olursa mırlayarak mutlu bir şekilde sarılmanın iyileştirici gücünü sunuyor.Ron tüylü hastalara yakın ilgi ve biraz sevgi sunmaya istekli. Ron, onlara yaptığı iyi bir bakımla bir hastayı rahatlatıyor.

77

Kurtarılan yavru kedi Ron, hastanedeki yaralı hayvanlara 'terapi' yapıyor

ETİKETLER

Ronyavru kedi