İrem Derici ve Seren Serengil birbirine girdi: "Ablacım git yaşıtlarınla oyna, seni küçük şizo!"

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Söylemezsem Olmaz sunucularından Seren Serengil ve Bircan Bali ile birbirine girdi. Derici, Serengil'in geçmişine dair sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yaptı.

22 Mayıs 2020 19:33

18

Söylemezsem Olmaz sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali, İrem Derici'yi hedef aldı. Seren Serengil İrem Derici'yi kızdıran yorumlar yaptı.

28

Derici'nin bir programda Söylemezsem Olmaz hakkında yaptığı açıklamalar sunucuları kızdırdı. Derici açıklamasında "Boş yapıyorlar... Bunlar bir de alkoli bıraktığımın ertesi günü bir de... Yayında mas**rbasyon diyemiyorlar. Kadınlardan biri ertesi gün istifa ettiler. Bana se*s dedirtmiyorlar. Yasakmış filan..." dedi.

38

Derici'nun bu sözleri Söylemezsem Olmaz sunucularını kızdırdı. Serengil açıklamasında "İrem Derici sanatçı filan değil. Son derece avam ve kalitesiz konuşma tarzı... Hiç aynaya bakmadığını düşünüyorum. Sadece avam ve hakaret dolu söylemleriyle gündem yaratmaya çalışıyor. Arkadan sallamak çok kolay ya! Biraz terbiyeli olun. Ajdar'ın da şarkısı tutmuştu zamanında ne olacak?" dedi.

48

Bircan Bali ise açıklamasında "İrem Derici bize katnem demiş. Katnemin ne demek olduğunu söylüyorum. Katnem; huysuz, çirkin, hırçın, sıska, ağzı bozuk, agrasif..." dedi. Seren Serengil ise bu sözü ona iade etti.

58

Derici yayında yapılan bu açıklamalardan sonra ise Seren Serengil'i sosyal medya hesabından fena bombaladı. Derici paylaşımında "Ablacım bıktım senden. Git yaşıtlarınla oyna, beni bi' sal artık. Bundan sonra adımı her andığında bir yavru kedi ölecek gibi düşün ve kapat o ağzını..." dedi.

68

78

İrem Derici bununla da kalmadı ve Seren Serengil'in geçmişine ait şu paylaşımları yaptı:

88