İmamoğlu çiftinin İstanbul'da en sevdiği beş yer

08 Temmuz 2019 12:36

16

İMAMOĞLU ÇİFTİNİN İSTANBUL'DA EN SEVDİĞİ BEŞ YER - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu ile İstanbul'da vakit geçirmeyi en sevdikleri yerleri İstanbul+ dergisinin temmuz sayısı için gazeteci İpek Özbek'e anlattı.

26

SALACAK | Üsküdar'ın Kız Kulesi manzarasıyla meşhur olan Salacak semti için "En güzel İstanbul manzarasına sahip" ifadesini kullanan Ekrem İmamoğlu "Yanımda güzel eşimle daha da keyifli oluyor" dedi.

36

GÜNGÖR RESTORAN - BEYLİKDÜZÜ | Bu restoranın yıllardır en çok gittikleri restoran olduğunu belirten İmamoğlu, "Burada insan kendini evde hissediyor" yorumunu yaptı.

46

BALIKÇI KAHRAMAN - SARIYER | Balıkçı Kahraman’ın kalkan pişirme tarzını çok beğendiğini belirten Ekrem İmamoğlu bu mekan için “Kalkanın tadına en çok onlarım pişirme tarzı yakışıyor” dedi.

56

YAŞAM VADİSİ - BEYLİKDÜZÜ | Ekrem İmamoğlu'nun Beylikdüzü Belediye Başkanlığı döneminde yapılan Yaşam Vadisi de çiftin en sevdiği yerler arasında bulunuyor.

66

Yaşam Vadisi için "Ağaçlar altında yürümeyi en sevdiğimiz yer" diyen İBB Başkanı, "Burayı ben yaptığım için orada insanları mutlu görmekten ben de çok mutlu oluyorum" ifadesini kullandı.