Haluk Bilginer'den, "Kaç gibi müsait ev, Emmy'nin tozunu almaya gelirim" diyen İrem Sak'a yanıt

28 Kasım 2019 10:44

15

Haluk Bilginer'den, "Kaç gibi müsait ev, Emmy'nin tozunu almaya gelirim" diyen İrem Sak'a yanıt

25

Uluslararası Emmy Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' seçilen Haluk Bilginer, İrem Sak'ın "Eve ödülün tozunu almaya gelirim" paylaşımı hakkında konuştu.

35

İstanbul Havalimanı'nda çiçeklerle karşılanan Bilginer, muhabirlerin sorularına yanıt vermiş, "O ödül için aday olmuş olmak bile benim için çok mutluluk vericiydi. önemliydi. Ödülü kazanmış olmam benim için mutluluk vesilesi ama asıl mutlu eden Türkiye'de bu ödülün mutluluk ve gurur vesilesi olarak karşılanması. Bu beni çok mutlu etti gerçekten. Demek ki böyle bir enerjiye ihtiyaç varmış. Herkes çok mutlu o yüzden ben daha da mutluyum" açıklamasında bulunmuştu.

45

Birçok ünlünün kendisiyle ilgili paylaşım yapmasından çok mutlu olan oyuncu, meslektaşı İrem Sak'ın "İrem dese, gel arada Emmy'nin tozunu al, Haluk Bey, kaç gibi müsait ev, en güzel fiber bezlerimle oradayım derim" şeklindeki paylaşımı hakkında da konuştu.

55

Muhabirin İrem Sak'ın paylaşımını hatırlatması üzerine gülümseyen Bilginer, "Ayy canım benim, çok teşekkür ederim sağ olsun. Paylaşımını daha görmedim, daha kendimi bile göremedim" karşılığını verdi.