Gülçin Ergül, sevgilisini kaybettiği kazayı anlattı: Her şey üç saniyede oldu, vefat ettiğini olay yerinde öğrendim

25 Nisan 2022 12:06

17

Geçen yıl Balıkesir’de yaşadığı trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, kaza anını anlattı.

27

Magazin D Cumartesi'ye konuşan Ergül, Asiye Acar'ın sorularını yanıtlarken gözyaşlarını tutamadı.

37

Bir radyo programı için İstanbul’a gittiklerini söyleyen Ergül, "O gün çok da neşeli bir günümde değildim yolda çok güzel şeyler konuşmuştuk. Onun çok güzel iltifatları vardı. Onlarla avunuyorum. Bana ‘ben senin kadar iyi bir insan hayal etmek istesem, seni hayal edemem’ demişti. Hedeflerimiz için benden söz istedi" diye konuştu. 

47

Ergül, şu ifadeleri kullandı:

57

"Her şey üç saniyede oldu. Her anlattığımda bir daha yaşıyorum… İlk dönemlerde aklımdan sürekli o travma anları geçiyordu, ‘her şeyi doğru yapabildim mi’ diye kendimi sorguluyordum. Kaza anının biraz öncesini hatırlamıyorum ama kazadan sonrasını hatırlıyorum. Şok anlarında sakin olmaya çalıştığımı, ambulansları beklediğimizi hatırlıyorum."

67

"Ben o an hiçbir şey hissetmedim, bir şey olmadığını düşündüm. Yaralandığımı sonradan anladım, kolumda kırık vücudumda dikiş atılması gereken yerler vardı. Çevremizde bize yardım eden kişiler vardı. İlk Erdal’ın ailesine haber verdim. Dört saat yalnız kaldım, kimi aradım kimlerle konuştum bilmiyorum."

77

"Erdal’ın vefat ettiğini bana olay yerinde söylediler. Olabildiğince sakin kalmaya çalıştım çok zor anlardı. Kazanın ardından olabildiğince kendimle zaman geçirmeye, meditasyon yapmaya çalıştım.  Zaman geçtikçe, biten bir sınav değil bu. Ama onunla baş etmeyi biraz daha öğreniyorsunuz. Erdal’dan geriye kalan; sakladığım iki sweatshirt ve parfümü var, yanımdalar hep… Profesyonel destek de alıyorum, konuşmak rahatlatıyor."