Fotoğraflarla Game of Thrones final bölümü

25 Ağustos 2017 18:53

16

Günümüzün en popüler dizilerinden Game of Thrones, tarihinin en uzun bölümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 1,5 saat sürecek final bölümü fotoğraflarla karşımızda.

26

Shiftdelete'in haberine göre, dizinin artık finaline yaklaşılmasından dolayı olayların hızlandırıldığı ve bağlanmaya çalışıldığı gözlerden kaçmıyor. Bu bağlamda dizi birçok eleştiri alsa da tansiyonun hiç düşmediği efsanevi bir sezon izliyoruz, bu kesin.

36

The Dragon and the Wolf ismiyle ekranlarımıza gelecek olan 7. Sezon final bölümünün merkezinde bölümün isminden anlaşıldığı kadarıyla Jon Snow ve Daenerys Targaryen’ın yer alması bekleniyor.

46

Keza diziye ilham kaynağı olan kitabın adının da “Buz ve Ateşin Şarkısı”olduğunu düşünürsek bu durum pek sürpriz gibi gözükmüyor.

56

Fotoğraflara baktığımızda ise Cersei Lannister ile Jaime Lannister’i Dragonpit’te yargımalama yaparken görüyoruz. İki kraliçeyi kuzeydeki gerçek savaş için ikna etmeye çalışan Jon Snow, Cersei karşısında oldukça zorlanacak gibi gözüküyor.

66

7. sezonun en heyecanlı ve en uzun bölümü olacağı ön görülen neredeyse 1,5 saat sürecek olan sezon finali, Amerika’da Pazar gecesi yayımlanacak.