Eşi Çağlar Ökten'in evi terk ettiği iddiasına Seda Sayan'dan fotoğraflı yanıt

06 Ağustos 2022 14:02

16

Eşi Çağlar Ökten'in evi terk ettiği iddiasına Seda Sayan'dan fotoğraflı yanıt

26

Nisan ayında şarkıcı Çağlar Ökten ile nikâh masasına oturan Seda Sayan'ın evliliğinin üzerinde kara bulutlar gezdiği iddia edildi. Çiftin boşanma kararı aldığı, Çağlar Ökten'in de evi terk ettiği öne sürüldü. Seda Sayan, haklarında çıkan bu iddialara paylaştığı bir fotoğrafla yanıt verdi.

36

Geçen günlerde sosyal medyada bir kullanıcıya verdiği yorumla olay olan Çağlar Ökten’in oğlu Artur Ökten günlerce konuşulmuştu. İddiaya göre ikili arasındaki soğuk rüzgârların da nedeni o yorumdu.

46

Artur Ökten kendisine gelen bir yoruma sinirlenerek, " Benim sırtım gerçek annem sayesinde yere değmez. O benim arkamda, Seda Abla değil” şeklinde yanıt vermişti.

56

İddiaya göre Seda Sayan, Çağlar Ökten’i arayarak, “Silsin o yorumu” dedi ama Çağlar Ökten, “O benim canım! Onun düşüncelerinin önüne geçemem” dedi ve evi terk etti.

66

Tüm bun iddiaların ardından Seda Sayan ile Çağlar Ökten, dedikoduları görüntülü yalanladı. Önceki Çağlar Öktem mutluluk pozu verdiler. İkili yurt dışı tatilinin ardından şimdilerde Bodrum'da tatil yapıyor.