Coşkun Sabah: Askerdeyken Hülya Avşar beni Tanju Çolak ile aldattı

Bir YouTube kanalına konuk olan sanatçı Coşkun Sabah, askerdeyken Hülya Avşar'ın kendisini Tanju Çolak ile aldattığını söyledi. O dönem çok üzüldüğünü söyleyen Sabah, Tanju Çolak ile görüşmeye devam ettiğini Avşar'ı da affettiğini belirtti.

06 Temmuz 2022 14:57

17

Coşkun Sabah: Askerdeyken Hülya Avşar beni Tanju Çolak ile aldattı |Bir Youtube kanalının Haber Bahane programına konuk olan sanatçı Coşkun Sabah, yıllar önce Hülya Avşar'ın ihanetine uğradığını söyleyerek yaşadıklarını anlattı.

27

Sabah, sunucu Gökay Kalaycıoğlu'nun "Hülya Avşar seni Tanju Çolak'la aldattığında askerdeyken ne hissettin?" sorusu üzerine "Çok üzüldüm. Bunu yaşayan her erkek üzülür’’ dedi.

37

Tezkere aldıktan sonra Hülya Avşar'la buluşmak istemediğini söyleyen Sabah, ‘’Kolay bir şey değildi, atlattık. İnsan sevdiğini kaybettiği zaman bile alışıyor. 1-2 sene sonra ihaneti affettim" şeklinde konuştu.

47

Tanju Çolak ile görüştüğünü söyleyen Sabah, "Tanju benim arkadaşımdı. Biz uygar insanlarız. Bu durumları aştık. Bizim dünyamızda her şey var. Mesleği yaparken de bu anlayışta olmak lazım’’ yorumunu yaptı.

57

Avşar ile görüşmelerinin Avşar’ın kendisinin babası için baş sağlığı dilemesiyle başladığını açıklayan Sabah, ‘’Bir babamın baş sağlığı telefonu, bu beraberliği doğurdu diyelim’’ dedi.

67

Kalaycıoğlu'nun ’’Kadınlar neyine hayran oluyorlar?’’ sorusuna Sabah, ‘’Kadınları en çok etkileyen unsur biliyorsun, başarılı erkek etkiler’’ açıklamasını yaptı.

77

O dönem ünde Hülya’nın önünde olduğunu savunan Sabah, Avşar’ın o dönem Bülent Ersoy’un solistliği altında sahneye çıktığını belirterek, ‘’Ben sahneye hazırladım onu, sahne repertuarını yaptım’’ dedi. Bu amaçla bir kurban olduğunu düşünüp düşünmediği sorusuna Sabah, ‘’Bilemiyorum, herkesin hayal gücüne bırakıyorum onu’’ dedi.