Başrolünde Selena Gomez yer alacak; 80'lerin Working Girl filmi, günümüze uyarlanıyor

Selena Gomez’in başrolünde olacağı 80'li yılların kült yapımlarından "Working Girls”, yeniden ekranlara getiriliyor.

06 Ağustos 2022 13:16

16

BAŞROLÜNDE SELENA GOMEZ YER ALACAK; 80’LERİN WORKING GIRL FİLMİ, GÜNÜMÜZE UYARLANIYOR

26

Harrison Ford, Sigourney Weaver ve Melanie Griffith'in rol aldığı 1988 yapımı komedi türündeki "Working Girls", ustaca iş fikri patronu Katharine tarafından çalınan hırslı bir sekreter olan Tess'in hikâyesini anlatıyor. Selena Gomez'in yapımcılığını üstleneceği "Working Girls" filminin oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı.

36

Ancak "Only Murders In The Building" dizisinde kamera arkasında da yer alan Selena Gomez'in, "Working Girls"ün yeniden belirlenecek cast seçimlerinde ve hikâyenin 21'inci yüzyıla adapte edilmesi konusunda etkili olacağı düşünülüyor.

46

Senaryo konusunda Ilana Pena ile birlikte çalışacak olan Selena Gomez'in "Working Girls" yapımının yeni versiyonunda oyuncu olarak da kadroda yer alıp almayacağı, henüz kesinleşmedi. "Working Girls"ün yeni uyarlaması Hulu'da yayınlanacak.

56

Melanie Griffith, Harrison Ford, Sigourney Weaver ve Joan Cusack gibi isimleri izlediğimiz Working Girl, vizyona girdiği 1988 yılında gişede yüz güldürmüş ve zaman içinde bir klasiğe dönüşmüştü.

66

Projenin yönetmeni, oyuncu kadrosu ve filmin orijinaline sadık kalıp kalınmayacağı henüz belli değil. Kaynak: Alem Dergisi