Gündem

-  FREN YERİNE GAZA BASINCA FIRINA DALDI

- KAZA ANI KAMERADA Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM /İSTANBUL,(DHA)- Sarıyer'de aracını park etmek isteyen sürücü, fren yerine gaza basınca fırına daldı

13 Kasım 2018 14:42

- KAZA ANI KAMERADA

Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM /İSTANBUL,(DHA)- Sarıyer\'de aracını park etmek isteyen sürücü, fren yerine gaza basınca fırına daldı. Güvenlik kamerasına yansıyan kazada, fırındaki şans eseri ölen yada yaralanan olmadı.
Kaza, dün saat 09.30 sıralarında Sarıyer Adnan Menderes Caddesi üzerindeki bir fırında meydana geldi. İddiaya göre 34 JV 4341 plakalı otomobili kullanan Filiz U., cadde üzerindeki fırının önüne park etmek istedi. Ancak bu sırada Filiz U,  fren yerine gaza basınca otomobil bir anda fırına daldı. Kaza sonucu fırının camı tuzla buz olurken,. Otomobil ise dükkanın içerisindeki içecek dolabına çarparak durabildi. Kazanın ardından çevredeki vatandaşlar ve fırın çalışanları ise büyük panik yaşadı. Kaza sırasında fırının içerisinde kimsenin bulunmaması olası bir faciayı önledi. 

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA
Öte yandan kaza anı iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye yansıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, kadın sürücünün kullandığı beyaz renkli otomobil, park etmek için  direksiyonu sağa kırıyor. Bir süre sonra da otomobil fırına dalıyor. Camlar tuzla buz olurken, çevredeki vatandaşlarda şoke oluyor. Otomobilin içeriye dalmasının ardından tezgaha ekmekleri dizen çalışan ise neye uğradığını şaşırıyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
---------------------------
(GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜSÜ)
-Otomobilin biranda içeri dalması
-Çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları
-Fırın çalışanının ekmekleri dizerken aracın içeri dalması

(AKTUEL)
-Olayın yaşandığı fırından görüntü
-Aracın çarptığı meşrubat dolabından görüntü
-Caddede görüntü
 

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir