REKLAMI GİZLE

AKP Sözcüsü: Kılıçdaroğlu, 17 - 25 Aralık’a subliminal mesaj veriyor

"Siyaseti bir operasyon aracı haline getirmemek lazım"

- A +

AKP Sözcüsü Mahir Ünal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı Man Adası'nda kurulan bir off - shore şirkete Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eniştesi, dünürü, eski özel kalem müdürü ve oğlu tarafından on milyonlarca dolar aktarıldığını iddiasına yanıt verdi. Ünal, "17 -25 Aralık'a subliminal mesaj veriyorlar" dedi.

Mahir Ünal, "Siyaseti bu kadar değersizleştirmemek lazım, siyaseti bir operasyon aracı haline getirmemek lazım. Eğer bu belgeler suç oluşturuyorsa savcılığa paylaşmanız lazım. Bu belgeleri elinizde tutmanız zaten suçtur. 17 -25 Aralık'a subliminal mesaj veriyorlar. Ellerindeki belgeyi basınla, savcılıkla paylaşmıyorlar " dedi.


Bu Haberin Dahil Olduğu Konu Başlıkları

'Vergi cenneti' tartışması nasıl başladı; Kılıçdaroğlu hangi belgeleri gösterdi, AKP'liler ne dedi?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "yurt dışına milyonlarca lira kaçırdığını" iddia ettiği Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "İspat et, istifa ederim" çıkışına yanıt verdi. Man Adası'nda kurulan bir off - shore şirkete Erdoğan'ın eniştesi, dünürü, eski özel kalem müdürü ve oğlu tarafından on milyonlarca dolar aktarıldığını iddia eden Kılıçdaroğlu, canlı yayında swift kodlarının da yer aldığı birtakım banka dekontlarını gösterdi. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a yönelik çağrısında "Haysiyetli bir adamsan gereğini yap" dedi.

Devamını Oku