Haberler

Ankara'da "Bakterili Halk Ekmek" haberi yapan ATV muhabirine, yurttaş tepki gösterdi

22 Eylül 2023 00:39

Ankara'da bir Halk Ekmek büfesinin önünde "Bakterili Halk Ekmek" haberi yapan ATV muhabirine, yurttaş "Sabahtan akşama kadar burada duruyorum, hiç şikayet yok. Evime de alıyorum. Hiç öyle bir sıkıntı yok. Bu ekmekte bir sıkıntı yok ki. Ben de kullanıyorum" diyerek tepki gösterdi. 

ATV muhabiri "Bakterili Halk Ekmek" haberi yapmak için Ankara'da bir Halk Ekmek büfesinin önüne elinde ekmekle gitti. Bir yurttaş, "Yalan haber yapıyorsunuz" diyerek muhabire tepki gösterdi. 

Yurttaş, "Sabahtan akşama kadar burada duruyorum, hiç şikayet yok. Evime de alıyorum. Hiç öyle bir sıkıntı yok. Bu ekmekte bir sıkıntı yok ki. Ben de kullanıyorum" dedi. 

ATV muhabiri ise yurttaştan telefonunu indirmesini istedi. Yurttaş, “İndiremem” diyerek cevap verdi. Muhabir, şunları söyledi: 

“Halk ekmekte bakteri ortaya çıktı. Raporlar da ortaya çıktı. Ne düşünüyorsunuz? İnsan sağlığıyla oynuyorlar. Çok ayıp değil mi? Belediye insan sağlığıyla oynuyor.”

"Yalan haber yapıyorsunuz"

Yurttaşın mikrofonu iteklemesi üzerine muhabir, “Bana dokunamazsınız. Ben size değmiyorum, işimi yapıyorum” diyerek tepki gösterdi.

Yurttaş ise “Ben de işimi yapıyorum. Halkım ben de. Yalan haber yapıyorsunuz” dedi.