Advertorial

Tesettür abiye modası

Tesettür abiye modelleri nelerdir ve nerede satılır?

25 Ocak 2018 21:09

ADVERTORIAL |

Tesettür giyim sektörü her geçen gün gelişirken, kıyafet modelleri ve modası da değişmektedir. Tesettür giyimin daha ulaşılır hale gelmesi ve alıcıya ulaşma yollarının artması tesettür giyim satışına olumlu etki göstermiştir. Tesettürlü bayanların günlük hayatta ve davetlerde kullanacağı birçok ürün pek çok farklı marka ve mağaza tarafından satılmaktadır. Tesettürlü bayanların tercihi tesettür abiye modelleri incelendiğinde de birçok seçeneğin olduğu görülmektedir.

Tesettür abiye modelleri nelerdir?

Çeşitli renklerde üretilen bu abiye modellerinde alıcının tercihine göre çeşitli modeller sunulmuştur. Daha çok belden aşağı doğru açılan modellerin ön plana çıktığı günümüz tesettür modasında abiyeler çok çeşitlidir. Etek boyu bilek hizasında ya da daha uzun olan modeller bulunmaktadır. Vücuda oturan modellerin yanı sıra üst bedene oturan ancak alt bedende bollaşan modeller sıkça tercih edilmektedir. Davetlerin olmazsa olmaz abiyelerin tesettür versiyonlarında da dönem dönem değişen modeller ve renkler kullanılmaktadır. Son dönem tesettür abiye modasında eteği tül, hafif, üst bölümü modelli ürünler tercih edilmektedir.

Tesettür abiye renkleri nelerdir?

İstenilen hemen her renkte tesettür abiye olmak artık çok kolaydır. Tesettür abiyelerde de diğer giyim ürünlerinde olduğu gibi moda renkler ön plana çıkmaktadır. Geçtiğimiz sezon pudra pembesi, açık mavi, yağ yeşili gibi açık ve yazlık renkler moda iken şimdilerde kış mevsimine uygun daha koyu renkler tercih edilmektedir.

Tesettür abiye modası

Tesettür abiye ürünlerde de her sezona uygun farklı modellerin olduğu görülmektedir. Tesettür abiye tercih eden kadınların çoğunlukla eşarp ve şallarını da abiyeleri ile aynı ya da uygun renkten seçtiği görülmektedir. Tesettür abiyede dikkat edilen bir diğer unsur da etek boyudur. Eteği kabarık modellerde ayakkabıyı göstermeyecek kadar uzun olması tercih edilmektedir. Son dönem abiyelerinde dantel, güpür, nakış gibi farklı tekniklerin kullanıldığı ve bu teknikle üretilmiş abiyelerin popüler olduğu görülmektedir.

Tesettür abiye nerede satılır?

Tesettür abiye ürünlerini birçok mağazadan ve internet satışından edinmek oldukça kolaydır. Sadece tesettür giyim üretimi yapmayan birçok marka da müşterilerine tesettür ürünler sunmaya başladığından birçok seçenek bulunmaktadır. Uygun fiyatlı tesettür giyim ve abiyeler için çeşitli markaları takip etmeniz yeterlidir.

 

ETİKETLER

tesettürabiye