Advertorial

Osmanlı'dan günümüze kalan miras

Her çektiğiniz tanede kokusunu buram buram duyacağınız kehribarın farkını Tespihouse'tan yaşayın.

08 Şubat 2018 14:58

ADVERTORIAL |

Tarihin en derininden günümüze kadar taşınmış tesbih sanatları, yıllar içinde farklılaşan teknikler ve kullanılan hammedeler ile insanoğlunun en kıymetli ibadet etme ve iç dökme aracı oldu. Atalarımızdan kalan bu mirasın ciddiyetini her ürettiği tesbihte omuzlarında taşıyan Tespihouse olarak biz, tesbih sanatına gereken özveriyi her tesbih tanesinde ve her detay işlemesinde profesyonellikle gösteriyoruz. Tesbih sanatlarımızı kehribar tesbih gümüş tesbih, ağaç tesbih, mücevherat tesbih, özel koleksiyon ve dizi/filmlerde kullanılan tesbih kategorilerinde sunarak, siz tesbih tutkunlarının kendinize en çok ait hissedeceğiniz tesbihinizi bulmanız için çalışıyoruz.

Osmanlı koleksiyonu ve mermi başlıklı koleksiyonlar gibi özel üretim tesbih eserlerimizi, tesbihe gönül veren farkınızı göstermeniz için yeşil garnet, safir, aquamarine, pırlanta taşlarının kullanarak ince ince işliyoruz. Okan Ocakbaşı ve Ahmet Yenisu gibi tecrübeleri ustalarımızla çalışarak size layık olacak tesbihleri tasarlamak için birbirinden farklı renkte ve desenden ilham alarak tesbih sanatımızı icra ediyoruz. En güzel tesbihlere Tespihouse farkıyla güvenle ulaşmanız için kapıda nakit ödeme imkanı ve kredi kartına 4 taksit seçenekleriyle hiçbir kargo ücreti talep etmeden, koşulsuz iade fırsatları sunuyoruz.

Tesbih sanatlarına gönül verenlerin vazgeçemediği kehribar tesbihler, içinde yaşattığı doğa ve şifa ile günlük hayatınızın kalitesini arttırmak için Tespihouse’ta sizleri bekliyor. Vitrinlerimizde sunduğumuz 288’den fazla kehribar tesbih modeli ile rengarenk seçenekler ve farklı kesim tarzları kendi tesbihinizi bulmanız için itinayla hazırladık. Bal sarısından, sümbül moruna kadar uzanan renk seçenekleri ile göz dolduran kehribar tesbihler, ihtişamınızı yansıtacağı kadar tarzınızı da ortaya koyacak. Sanatsal bir estetik kaygıyla oluşturulan kehribar tesbih eserlerimiz, avucunuzdaki oturaklı duruşu ve şıkırtısındaki melodik sesiyle sizlere gerçek tesbih konforunu sonuna kadar yaşatacak. Ayrıca, ateş, damla ve sıkma kehribar çeşitlerinden üretilen kehribar tesbihler giyim sitilinize de yakışarak yaşam kalitenizi güzelleştirecek. Sığırcık tane ve arpa tane gibi farklı biçimlerde ürettiğimiz ve doğadaki oluşumu yıllarca süren kehribar tesbihler, yoğun günlerin yorgunluğunu üzerinizden alarak daha huzurlu vakitler geçirmenizi sağlayacak. Her çektiğiniz tanede kokusunu buram buram duyacağınız kehribarın farkını Tespihouse’tan yaşayın.

Tesbih sevdalıların en çok sevdiği tesbih türlerinin başında gelen gümüş tesbihler, usta ellerin profesyonelliği ile 925 ve 1000 ayarlarında sunuyoruz. 1000 ayar üretilen gümüş tesbihlerimizin emsalsiz hissiyatı ve orijinal püskül dizaynı ile yanınızdan ayırmayacağınız gümüş modeller, tesbih tutkunuza iştah katacak. Parmaklarınızda gümüşün en içten kalitesini hissetmeniz için Trabzon'a özgü kazaziye örgü tekniği ile %100 el işçiliği ile üretilen gümüş tesbihler, ışığınızı parlatacak. Ayrıca, siyah ve beyaz renkteki zirkon taşlarının itinayla süslenmesi ile şekillenen 925 ayar gümüş tesbihleri de, Tespihouse güvencesi ile vereceğiniz siparişleri 3 gün içerisinde kapınıza getiriyoruz. Gümüşün karşı konulmaz çekiciliği aynı zamanda insan vücuduna oldukça faydalı. Elementler arasında özel bir yere sahip olan gümüş sizi radyasyondan korur. Şıklığınızın nacizane bir temsili olan gümüş tesbihlerimizi silindir, elips, arpa ve küp kesimlerde hazırlayarak gümüş asaletine yakışır tasarımlarla üretiyoruz.

Tesbihouse.com’dan sipariş vererek kapıda nakit ödeme imkanı ve kredi kartına 4 taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik hiçbir kargo ücreti ve iade koşulu gerekmeden tüm özel tasarım koleksiyonlarımıza en hızlı ve profesyonel yoldan sahip olabilirsiniz.