Spor

Galatasaraylı yönetici Narman: "TFF, deplasman tribünü hakkında soruşturma açacak"

Serhan TÜRK / İSTANBUL,(DHA)  - ANTALYASPOR deplasmanında Galatasaray taraftarının olumsuz olan tribün koşulları ile ilgili olarak yönetici Alper Narman açıklamalarda bulundu

13 Eylül 2017 20:03

Serhan TÜRK / İSTANBUL,(DHA)  - ANTALYASPOR deplasmanında Galatasaray taraftarının olumsuz olan tribün koşulları ile ilgili olarak yönetici Alper Narman açıklamalarda bulundu. Narman, bugün konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri ile görüştüğünü söyledi.
Narman, TFF yetkililerin de Antalyaspor kulübünün deplasman tribünü uygulamasının kabul edilemez bulduğunu belirtti. Narman,  Antalyaspor yönetiminin konuyla ilgili hala bir açıklama yapmamasını anlayamadığını söylerken, \"Benim çabam sadece Galatasaray taraftarı için değil. Bundan sonra bu olay örnek olmalı ve ev sahibi hiçbir kulüp; deplasman tribününü bu şekilde insanlık dışı bir uygulama ile nefes alınması bile zor kafeslere dönüştürmesin. Bu olayın peşini bırakmayacağım\" diye konuştu. Narman\'ın isyanı sonrası TFF\'nin konuyla ilgili bir soruşturma başlatacağı ve Antalyaspor kulübünden savunma isteyeceği öğrenildi.

Haber, değiştirilmeden kaynağından otomatik olarak eklenmiştir